Cichopek Kurzajewski

i

Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Cichopek i Kurzajewski oficjalnie razem! WYMOWNIE skomentowali ostre słowa jego byłej żony

2022-10-07 21:43

To już oficjalne! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili w mediach społecznościowych, że są parą. Prowadzący program Pytanie na śniadanie zamieścili w sieci wspólne zdjęcie z bardzo wymownym opisem. W ten sposób odpowiedzieli Paulinie Smaszcz, byłej żonie dziennikarza?

O ich romansie plotkowało się od dawna. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili, że są parą za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani przebywają obecnie w Izraelu, gdzie znana z serialowego hitu M jak miłość aktorka świętuje swoje 40. urodziny. O tym, że Cichopek i Kurzajewskiego połączyło coś więcej mówiło się już w marcu, gdy gwiazda ekranu obwieściła, że po 17 latach związku zdecydowała się na rozwód z Marcinem Hakielem. W głośnym wywiadzie z Aleksandrą Kwaśniewską tancerz i choreograf zasugerował, że powodem ich rozstania był inny mężczyzna, nie wskazując jednak na konkretną osobę. Internauci szybko domyślili się, że chodzi o popularnego dziennikarza. Niedługo po ogłoszeniu rozstania doszło nawet do wycieku prywatnych rozmów prowadzących Pytanie na śniadanie! W dniu swoich 40. urodzin Cichopek opublikowała zdjęcia z Izraela, a była żona Kurzajewskiego szyderczo je skomentowała, potwierdzając tym samym, że wie o relacji, jaka ich łączy.

Kasiu, sto lat!!! Cieszę się, że Maciej Kurzajewski zabrał Ciebie do Izraela, który zna doskonale i spędzacie wspaniale Twoje 40. urodziny!!! Sto lat!!! Sto lat!!! Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie jako matki swoich dzieci na moje 40. urodziny. Odpowiedź brzmi: NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu? Mimo wszystko spędzaj swoje urodziny wspaniale - napisała.

Zakochani nie mieli wyboru i potwierdzili, że są razem.

Czterdziestka Kasi Cichopek. Tak zmieniała się polska seks-bomba! [GALERIA]

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?

Cichopek i Kurzajewski razem!

40. urodziny okazały się być idealną okazją do podzielenia się swoim szczęściem. Kasia Cichopek oficjalnie poinformowała, że jest zakochana, a mężczyzną, który skradł jej serce, jest właśnie współprowadzący program Pytanie na śniadanie Maciej Kurzajewski.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny... M I Ł O Ś Ć ❤️ Pozdrawiamy z Izraela ? - napisała.

Pod postem posypały się gratulacje m.in. od Aleksandra Sikory, jak i Joanny Koroniewskiej. Życzymy szczęścia! 

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pasują do siebie?
Źródło: Cichopek i Kurzajewski oficjalnie razem! WYMOWNIE skomentowali ostre słowa jego byłej żony