Justyna Steczkowska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Był podopiecznym Steczkowskiej w The Voice of Poland. Po latach wystąpili razem na scenie!

2021-10-05 12:04

Po kilku latach przerwy Justyna Steczkowska powróciła na fotel trenera w programie The Voice of Poland. Świętująca obecnie 25-lecie kariery artystycznej piosenkarka wyruszyła w specjalną trasę koncertową, w trakcie której fani mogą liczyć na niespodzianki w postaci wyjątkowych gości. Jedną z gwiazd, które pojawiły się u boku diwy, był Arek Kłusowski.

Justyna Steczkowska obchodzi w tym roku 25-lecie swojej kariery artystycznej. Polska piosenkarka, którą publiczność może kojarzyć z takich hitów jak Dziewczyna szamana czy Oko za oko, wyruszyła z tej okazji w wyjątkową trasę koncertową. Premiery koncert odbył się w Poznaniu, a diwa zadbała o to, by fani, którzy tłumnie zgromadzili się w Sali Ziemi, świetnie się bawili i nie opuścili obiektu rozczarowani. Pomogli jej w tym wyjątkowi goście, którzy uświetnili imprezę stanowiącą przekrój artystycznych dokonań artystki od chwili jej debiutu do teraz. U boku Justyny Steczkowskiej pojawili się powracająca na scenę po wielkim skandalu z jej udziałem Beata Kozidrak, jak również podopieczny wokalistki z The Voice of Poland Arek Kłusowski. Występ z mentorką był dla popularnego piosenkarza wielkim przeżyciem. Ostatnim razem tych dwoje stanęło na scenie kilka lat temu.

Quiz. Zwycięzcy i gwiazdy muzycznych talent show! Pamiętasz ich? Wynik 8/10 to obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Dawid Podsiadło triumfował w programie:

Justyna Steczkowska i Arek Kłusowski na scenie

O możliwości zaśpiewania z diwą polskiej sceny muzycznej marzy wielu artystów. Arek Kłusowski po raz kolejny spełnił to marzenie i stanął na jednej scenie u boku Justyny Steczkowskiej podczas jej inauguracyjnego koncertu w Poznaniu. Przyjaźń wokalistki i jej podopiecznego z The Voice of Poland to dowód na to, że osoby, które zdecydowały się na szkolenie swojego wokalu pod okiem autorki hitu Dziewczyna szamana, powinny cieszyć się ze swojego wyboru. 

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"
Źródło: Był podopiecznym Steczkowskiej w The Voice of Poland. Po latach wystąpili razem na scenie!