Burda o ceny biletów na koncerty Dody. Artystka szybko postawiła producenta do pionu

i

Autor: AKPA Burda o ceny biletów na koncerty Dody. Artystka szybko postawiła producenta do pionu

SZOKUJĄCE KULISY

Burda o ceny biletów na koncerty Dody. Artystka w szoku po słowach producenta

2023-09-19 10:27

Koncerty Dody będą dla jej fanów spełnieniem marzeń. Od wielu lat życzyli sobie, by artystka zagrała na żywo pokazując show, jakiego w naszym kraju jeszcze nikt nie prezentował. Będą to o tyle szczególne wydarzenia, że ostatnie w karierze Doroty Rabczewskiej. Przynajmniej tak wynika z jej zapowiedzi. Wejściówki momentalnie zostały wyprzedane, ale dopiero teraz wyszło na jaw to, jak długo uzgadniano ich ceny. Ile miały kosztować bilety na koncerty Dody? Poznajcie kulisy już teraz.

Koncerty Dody 2023 cieszyły się ogromną popularnością wśród stęsknionych fanów. Gwiazda jakiś czas temu podjęła decyzję, by nie jeździć ze swoimi hitami po całej Polsce i skupić się jedynie na telewizyjnych występach. Po latach jednak, gdy sukces odniósł hit "Melodia ta", czy "Don't Wanna Hide" zdecydowała się zorganizować swoje "Dream Show" i w końcu ogłosiła trasę koncertową Aquaria Tour. W tracie 90-minutowego występu, publiczność ma zostać zabrana w świat czterech żywiołów. Artystka wykona hity ze swojej płyty "Aquaria", która niemal natychmiast po premierze pokryła się platyną a każdy z singli osiągnął wielomilionowe liczby odtworzeń w internecie. Gwiazda przygotowywała się do koncertów, a to wszystko w towarzystwie kamer telewizji Polsat. Efekty możecie zobaczyć oglądając program "Doda. Dream Show" i to właśnie tam poznaliśmy aferę biletową!

Doda przygotowuje Dream Show. Nie zaśpiewa żadnych starych piosenek! [CAŁY WYWIAD]

Bilety na koncerty Dody - ceny za wysokie?

Bilety na koncerty Dody zostały błyskawicznie wyprzedane. Najwierniejszych fanów nie przestraszyła i nie zniechęciła cena, więc ocenienie opłacalności nastąpi dopiero po występach. Koszt najtańszej wejściówki to 129 złotych, droższej 249 złotych, a najdroższej 799 złotych. Ta ostatnia może szokować najbardziej, ale ma to związek z tym, iż nabywca spotka się z Dodą, otrzyma płytę CD oraz pamiątkowy identyfikator i pamiątkową koszulkę.

Doda gorzko wspomina przyrodniego brata. Nie chce być z nim łączona

Przeciwny wysokim cenom był Łukasz Zaradkiewicz, jeden z producentów show. Za sprawą trzeciego odcinka programu Dody dowiedzieliśmy się, że zaproponował on kwotę 89 złotych. Gwiazda z niedowierzaniem przyjęła taką propozycję ostro mówiąc: "Co to jest? Paczka dla powodzian? Nie, ja nie potrzebuję zachęcać". Wśród propozycji pojawiła się też kwota 129 złoty za najdroższą wejściówkę. Rabczewska tłumaczyła, iż nie chce, by wejściówki na jej ostatnie show były tańsze niż 200 złotych.

Sonda
Czy bilety na koncerty Dody były za drogie?

Jeden z producentów nieustannie nie chciał zgodzić się z Dodą, tłumacząc, że z biznesowego punktu widzenia projekt się nie zepnie. Artystka w ogóle nie chciała słyszeć takiej opinii i była przekonana, że jej wymarzone show wyprzeda się w szybkim tempie. I tak też się stało!

Doda - bilety na Aquaria Tour wyprzedane. Artystka potrzebowała zaledwie kilku godzin! Kiedy kolejne daty?

Źródło: Burda o ceny biletów na koncerty Dody. Artystka w szoku po słowach producenta