Bryska

i

Autor: screen z YouTube/ bryska.official Bryska

GWIAZDY

Bryska - wiek, wzrost, piosenki, chłopak, prawdziwe imię, Instagram. Kim jest Bryska?

2023-08-20 20:55

Zastanawiacie się kim jest Bryska? Jeśli tak to dobrze trafiliście, ponieważ w tym artykule poznacie ją bliżej. Artystka jest jednym z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Jak naprawdę się nazywa? Ile ma lat? Jej piosenki w kilka godzin osiągają miliony odsłon!

Bryska - kto to? Takie pytanie zadaje sobie w ostatnim czasie wiele osób. Bryska to najświeższe odkrycie na polskiej scenie muzycznej, która tak naprawdę nazywa się Gabriela Nowak-Skyrpan. Artystka zasłynęła w 2021 roku wydając piosenki takie jak: Naiwna, Panika i remiks kawałka Lato (pocałuj mnie). Jej kariera rozwinęła się jak burza i łącznie do końca roku wydała aż 17 singli, w tym kawałek Odbicie, który w remiksie Marka Neve’a stał się ogólnopolskim hitem.

Nie mogło zabraknąć także debiutanckiego minialbumu jestem bryska, który pojawił się 12 listopada 2021 roku i zawiera 11 utworów. Rok 2022 również nie jest gorszy. Bryska jest coraz bardziej rozpoznawalną gwiazdą, a 22 kwietnia wydała studyjny album moja ciemność. Jakby tego było mało, nagrała piosenkę You Were In Love, która została wykorzystana w ścieżce dźwiękowej do filmu 365 dni: Ten dzień. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Szybkie Pytania - Bryska

Bryska - wiek

Ile lat ma Bryska? Artystka urodziła się dokładnie 4 stycznia 2001 roku. Jak łatwo można obliczyć, w 2023 skończyła 22 lata.

Bryska - wzrost

Ile wzrostu na Bryska? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci.

Bryska - prawdziwe imię

Jak naprawdę nazywa się Bryska? To żadna tajemnica. Pod pseudonimem artystycznym artystki kryje się Gabriela Nowak-Skyrpan. Co ciekawe, wiele osób zadaje sobie także pytanie jak naprawdę wygląda Bryska, ponieważ na co dzień pokazuje się wszystkim w różowej peruce. Bryska w rzeczywistości jest blondynką.

ZOBACZ TAKŻE: Tak wygląda Bryska bez różowej peruki. Ciężko ją rozpoznać - to naprawdę ona?

Bryska - chłopak

Czy Bryska ma chłopaka? Serce wokalistki najprawdopodobniej jest już zajęte. To kim jest jej wybranek, pozostaje tajemnicą.

Bryska - piosenki

Młoda wokalistka, która szturmem podbija listy hitów w Polsce, ma na swoim koncie wiele piosenek. Zdecydowanie najwięcej odsłon na samym YouTube ma numer odbicie, który zgromadził ponad 11 mln odsłon!

Bryska - Instagram

Bryska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę po prostu jej pseudonim @bryska.

Listen on Spreaker.
Sonda
Bryska - lubisz jej piosenki?