Bryska - Panika

i

Autor: Magic Records Poland

bryska odkryciem roku?! Takiego debiutu w Polsce jeszcze nie było!

2021-07-28 13:48

Chwytliwe, porywające melodie z przejmującymi tekstami, pisanymi na podstawie własnych przeżyć - bryska nokautuje słuchacza już w pierwszej rundzie. I zostawia apetyt na więcej. Przekonajcie się sami już teraz!

Bryska to objawienie muzycznego rynku i co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Przekonujemy Was, że na tę artystkę warto, a nawet trzeba zwrócić uwagę! W kwietniu usłyszeliśmy o bryskiej za sprawą serii udostępnionych w sieci utworów. 'Drama', 'naiwna' czy 'nagłos' zainteresowały amatorów inteligentnego popu i trafiły na najważniejsze playlisty serwisów streamingowych. Bryska dopiero się jedna rozkręca i wkracza w nowy etap kariery z utworem 'panika', który dzięki zainteresowaniu stacji radiowych ma szanse stać się jej pierwszym mainstreamowym przebojem.

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Bryska - piosenka Panika

Choć wsłuchanie się w słowa piosenki nie pozostawia wątpliwości, że elektro-popowe brzmienie jest tylko otoczką do poruszenia poważnych tematów, które muzyka pop zwykle zdaje się omijać. Interpretację 'paniki' pozostawiamy słuchaczom - wystarczy dodać tylko, że bryska słowa swoich piosenek pisze czerpiąc z bogatych, doświadczeń życiowych, jakich mimo młodego wieku (20 lat) ma na koncie już wiele. Już 30 lipca 2021 poznacie kolejny wyjątkowy utwór, za sprawą którego jeszcze lepiej poznacie artystkę.

Zapamiętajcie bryską i zaglądajcie na jej profile w mediach społecznościowych. 

Bryska - Panika

i

Autor: Magic Records Poland
Źródło: bryska odkryciem roku?! Takiego debiutu w Polsce jeszcze nie było!