Brunetka, blondynka, czarna czy ruda - co mówi o tobie kolor włosów? Będziesz zaskoczona!

i

Autor: pixabay.com

Brunetka, blondynka, czarna czy ruda - co mówi o tobie kolor włosów? Będziesz zaskoczona!

2022-05-19 11:53

Chodzi wiele pogłosek na temat bary włosów. Rudy kojarzy się z czymś fałszywym, blond z czymś śmiesznym, a brąz z inteligencją. Jak jest naprawdę i od czego to zależy? Wszystkich ciekawych informacji na ten temat, dowiesz się z tego artykułu. Sprawdź, co kolor włosów mówi o twoim charakterze i nie tylko!

Brunetki, blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki całować chcę - tak o kobietach śpiewał dawniej Jan Kiepura i coś w tym jest! Kolor włosów nie tylko jest wizytówką, ale również może wskazywać na wiele cech charakteru danej osoby. Na kolor włosów nie zwracają uwagi tylko i wyłącznie kobiety, lecz także mężczyźni. Ich naturalną barwę można przypisać do jednego z czterech żywiołów: powietrza, ziemi, ognia, wody. Istnieje również piąty żywioł tzw. ducha, który przypisywany jest włosom siwym. Są one podstawowymi i zdecydowanie najstarszymi siłami natury. Potrafią wiele powiedzieć o naszym wyglądzie, losie jak i również osobowości. Sprawdź poniżej, co mówi o tobie naturalny kolor twoich włosów. Z pewnością nie miałeś o tym pojęcia!

Blondynka - kobiecie z takimi włosami zdecydowanie sprzyja i patronuje żywioł powietrza. Blondynki są niesamowicie zabawne i odważne. Jednak szybko się nudzą i cały czas potrzebują jakiejś rozrywki. Nie potrafią usiedzieć w miejscu, bo nosi ich poznawanie i odkrywanie nowych rzeczy. Mają przenikliwą intuicję i zwykle widzą więcej niż inni ludzie. Czasem niestety nie popisują się wiedzą i muszą nad nią pracować. Nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi osobami. Uważają, że to właśnie rozmowa jest kluczem do poznania kogoś, ale również i siebie. Ich poczucie humoru podpasuje tylko nielicznym, ponieważ czasem lubią sypać ciętymi dowcipami. Są bardzo kreatywne i mają olbrzymią wyobraźnię. Na wiele zdarzeń reagują emocjonalnie, a czasem są w tym nawet nieco zagubione. Jak każda kobieta mają huśtawki nastrojów i potrafią być roztargnione ale i bardzo żywiołowe. Niespodziewanie mogą w sobie obudzić lwa.

Sonda
Jaki masz kolor włosów?

Blondynka, brunetka, czarna czy ruda - co mówi o tobie kolor włosów?

Brunetka - kobiety, które są brunetkami przypisuje się je do żywiołu ziemi. Ma to związek trochę z jej barwą ale również tym, że daje im ona spokój wewnętrzny. Brunetki są niesamowicie emocjonalne i dobre. Są czułe i delikatne, ale kiedy ktoś zajdzie im za skórę potrafią pokazać prawdziwy pazur. Starają się podchodzić do wielu rzeczy ze świeżą głową. Są opanowane i nie tak łatwo wyprowadzić je z równowagi. Są silnie związane ze swoją rodziną oraz domem. Bardziej od pieniędzy ważniejsza jest dla nich szczerość, a także budowanie prawdziwego szczęścia i relacji. Brunetki dość długo myślą nad różnymi sytuacjami, co zdecydowanie źle na nie wpływa. Nie dość, że się stresują to potrafią czasem tworzyć różne scenariusze i się zamartwiać. Mimo wszystko są cierpliwe i kochają życie.

Czarna - ta pani, która urodziła się z czarnymi włosami, znajduje się pod opieką żywiołu wody. Czarnule są tajemnicze, wrażliwe, uczuciowe i pełne miłości. Potrafią być jednak zmienne i mają swoją chłodną stronę. Kobiety o czarnej barwie włosów są wyrozumiałe i często potrafią pomóc innym w trudnych chwilach. Są zdeterminowane, dlatego też szybciej osiągają awanse w pracy. Wyróżniają się ostrożnością, bo nie chcą nikogo skrzywdzić. Dobrze odnajdują się w większym gronie. Nie lubią za to samotności oraz monotonii. Jeśli coś się dzieje, wtedy są najbardziej szczęśliwe.

Ruda - dziewczyny, które urodziły się z rudymi włosami są po prostu wyjątkowe. Ich żywioł to ogień, który daje im niesamowitą energię. Są nieprzewidywalne, a swoimi reakcjami potrafią zaskoczyć niejedną osobę. Rudowłose kobiety często lubią myśleć o przyszłości w nowoczesny sposób. Jeśli już czegoś się podejmą, robią wszystko by dopiąć to na ostatni guzik. Chodzą swoimi ścieżkami ale w tym wszystkim potrafią odnaleźć się w towarzystwie. Mają silną wolę i wielki dar kreatywności. Każde nowe doświadczenie doceniają bardziej. Niestety potrafią być fałszywe.

Dlaczego wypadają włosy - prawdy i mity
Źródło: Brunetka, blondynka, czarna czy ruda - co mówi o tobie kolor włosów? Będziesz zaskoczona!