Błażej Danielewicz w Mam Talent 2021! Kim jest uczestnik z nieprzeciętnym hobby?

i

Autor: fot. Mirosław Sosnowski/TVN

Błażej Danielewicz w Mam Talent 2021! Kim jest uczestnik z nieprzeciętnym hobby?

2021-10-15 15:39

Trzynasta edycja Mam Talent przyciąga przed ekrany wielu widzów. Show jest idealną okazją do zaprezentowania niecodziennych umiejętności. Wyjątkową pasją może pochwalić się jeden z uczestników - Błażej Danielewicz. Kim jest i jak zaczęła się jego przygoda? Przekonacie się już teraz!

Błażej Danielewicz w Mam Talent 2021! Kim jest? Fani formatu z utęsknieniem czekali na kolejna edycję show. W trwającym sezonie występy kandydatów do nagrody głównej oceniają: Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. Warto zauważyć, że ostatni z wymienionych jurorów to nowy nabytek programu. Mam Talent 2021 przyniosło więcej zmian. U boku Marcina Prokopa w roli prowadzącego oglądać możemy Michała Kempę! Mężczyzna to znany dziennikarz i komik. Scena programu to najlepsze miejsce na prezentację nietypowych umiejętności. Na castingu do show pojawił się Błażej Danielewicz i zaskoczył wiele osób. Oto kilka informacji na jego temat!

Maya Wasserman w Mam Talent 2021. Młoda uczestniczka show zachwyca!

Agnieszka Chylińska przerwała występ w Mam Talent!

Błażej Danielewicz - kim jest?

Błażej ma 31 lat i pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego. Na technikę String Art trafił w 2015 roku, a jego pierwszą pracą był napis LOVE dla narzeczonej. Obecnie ma na koncie ponad 100 realizacji na zamówienie i czuje się gotowy, by zarazić całą Polskę obrazami z nici. Został ambasadorem polskiego rękodzieła w programie promocji rękodzieła Handmade You(th). Tworzy też największy obraz String Art w Polsce – 110x150 cm. Ten kolos jest już ukończony w 90%.

Źródło: Błażej Danielewicz w Mam Talent 2021! Kim jest uczestnik z nieprzeciętnym hobby?