Blanka wygra Eurowizję 2023? Śpiewając Solo ŚCIĄGA suknię i tańczy rozpalając zmysły

i

Autor: Sarah Louise Bennett (eurovision.tv) Blanka wygra Eurowizję 2023? Śpiewając Solo ŚCIĄGA suknię i tańczy rozpalając zmysły

Blanka wygra Eurowizję 2023? ŚCIĄGA suknię i tańczy rozpalając zmysły

2023-05-03 11:46

Eurowizja 2023 sprawia, że serca fanów konkursu biją szybciej. Choć, nie tylko ich! Aktualnie trwają przed-eurowizyjne próby i już teraz wiele osób ma swoich faworytów. My oczywiście trzymamy kciuki za Blankę, która ma za sobą pierwszą próbę na ogromnej scenie w Liverpoolu. Nie dość, że to była próba dźwięku przed półfinałem, to także wielkie show, które zachwyciło internautów. Jak rzeczywiście wypadła Blanka śpiewając Solo na żywo? Ten występ naprawdę może rozgrzać widzów! Urywek i reakcje internautów publikujemy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Eurowizja 2023 - Blanka: występ
  2. Blanka: Eurowizja 2023 - reakcja
  3. Eurowizja 2023 - kiedy?

Blanka ściąga suknie na Eurowizji 2023, podczas swojego występu, co od razu zauważyli i wytknęli organizatorzy. Dostrzegli to także zagraniczni widzowie, którzy ostatecznie pozytywnie wypowiadają się w temacie pierwszej próby reprezentantki Polski. Doceniają dużo energii, pomysłowość i letni, tropicalny vibe płynący z tego show. Bardzo się wyróżnia, w porównaniu do występów innych uczestników. Co więcej, osoby, które wcześniej dość sceptycznie odnosiły się do udziału Blanki w Eurowizji 2023, możliwe, że zmieniły zdanie! Na oficjalnym profilu konkursu na platformie z krótkimi filmikami pojawiło się mnóstwo opinii, iż występ Polski na Eurowizji wygląda naprawdę dobrze i obiecująco. Przynajmniej, jeśli chodzi o próbę. Najbardziej pozytywnie myślący fani konkursu wierzą, że Polka śpiewająca hit Solo bez problemu awansuje do czołowej dziesiątki drugiego półfinału, a następnie pokaże klasę w wielkim finale.

Blanka od hitu Solo to muzyczna rakieta! Piękna polska gwiazda podbija świat

Eurowizja 2023 - główni faworyci do wygrania konkursu

Eurowizja 2023 - Blanka: występ

Występ Polski na Eurowizji 2023 wywołuje pozytywne emocje zagranicznych internautów i to dobry znak. Początkowo dostaliśmy zdjęcia z próby Blanki, a teraz możemy oglądać kilkusekundowe wideo, które wyraźnie pokazuje, jak radzi sobie zwyciężczyni polskich preselekcji.

Jak wygląda występ Blanki na Eurowizji 2023? Wokalistka na scenie nie jest sama. Wzrok przyciągają dwie tancerki, a także dwóch tancerzy. Główna bohaterka, za którą będziemy trzymać kciuki już 11 maja 2023, w czasie drugiego półfinału, ubrana jest w fioletowo-pomarańczową suknię. Tancerze niespodziewanie ściągają ją z piosenkarki, podczas zmienionej na potrzeby Eurowizji wersji utworu Solo, partii instrumentalnej. W tym momencie oglądamy Blankę w wersji taneczno-imprezowej, w krótkiej za biodra błyszczącej sukience. Sporą rolę odgrywa również to, co dzieje się na kilkumetrowych telebimach. Wyświetlane są głównie wakacyjno-letnie motywy, takie jak słońce, tropikalna palma, woda, czy plaża. Ostatni refren uświetniają sztuczne ognie ustawione po obu stronach na wprost sceny.

Eurowizja 2023 - kolejność występów w półfinałach. Kiedy występ Polski? [DATA, GODZINA]

Blanka: Eurowizja 2023 - reakcja

Na dobrą sprawę dla osób, które żyją tym konkursem, Eurowizja już się rozpoczęła. Trwają próby i za ich sprawą pojawiają się nowi faworyci lub starzy umacniają swoją pozycję. Zdecydowanie na plus pierwszą próbę zaliczyła Blanka. Reakcje są głównie dobre i nawet oficjalny serwis Eurowizji pochwalił reprezentantkę Polski. Doceniany jest wokal artystki na żywo, co do którego wiele osób miało wątpliwości. Choć trzeba odnotować, że gwiazda mniej tańczy, w czasie partii śpiewanych. Specjalnie z tego powodu, by mogła pokazać swoje taneczne umiejętności, utwór przeszedł drobną zmianę. Eurowizyjna wersja hitu Solo zawiera instrumentalną przerwę taneczną. Internauci z uznaniem przyjęli ten pomysł i cieszą się patrząc na efekty specjalne. Trzyminutowe widowisko może zachwycić widzów w całej Europie i osoby, które nie znają tego hitu. Furorę robi również, jak nie przede wszystkim, wygimnastykowane ciało Blanki. Jeden z fanów konkursu uznał, że Polka obok reprezentantki Islandii mogłaby brać udział w gimnastyce na igrzyskach olimpijskich.

Eurowizja 2023 - kiedy?

Eurowizja 2023 odbędzie się 9, 11 i 13 maja. Organizatorzy zaplanowali, że kolejno przed nami pierwszy półfinał, drugi i wielki finał. Wszystko to w Liverpoolu, który przejął od Ukrainy organizację wydarzenia. W czasie wielkiego finału 67. Konkursu Piosenki Eurowizji, oprócz show Blanki, na scenie zaprezentują się ubiegłoroczni laureacji, czyli grupa Kalush Orchestra.

Źródło: Blanka wygra Eurowizję 2023? ŚCIĄGA suknię i tańczy rozpalając zmysły