Blanka Lipińska

i

Autor: WBF

Blanka Lipińska zdradza jakich facetów pożąda! "Duże usta, piękne zęby i mały tyłek"

2022-02-20 19:08

Autorka powieści „356 dni” ma niemałe wymagania jeżeli chodzi o wygląd wymarzonego partnera. Swoim fanom wyjawiła jakie cechy powinien posiadać jej ideał. Jeżeli komuś uda się spełnić te kryteria, to z pewnością bardzo uszczęśliwi Blankę.

Blanka Lipińska stała się znana za sprawą swojej kontrowersyjnej powieści pt.: „365 dni”, opowiadającej o losach pięknej dziewczyny, która spotyka na swojej drodze niebezpiecznego, lecz bardzo pociągającego mężczyznę. Mówi się, że książka Lipińskiej to skrzyżowanie „Ojca Chrzestnego” i „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, a fabuła jest tak wciągająca, że czyta się ją jednym tchem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Blanka Lipińska skończyła scenariusz filmu. Chodzi o jej związek z Baronem!

Blanka Lipińska skończyła pisać scenariusz do nowego filmu

Debiutancka powieść przyniosła Blance dużą popularność i ogromne grono fanów, co widać na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 800 tys. internautów. Pisarka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym, a w znacznej większości na jej profilu przeważają zdjęcia z egzotycznych wakacji, na których celebrytka eksponuje swoje ciało z śmiałych pozach.

Blanka jakiś czas temu zamarzyła, aby znowu wejść na plan zdjęciowy. Niedawno skończyła pisać scenariusz oparty na jej prywatnych doświadczeniach. Historia opowiada o romansie pisarki ze sławnym gitarzystą. Na myśl nasuwa się skojarzenie, że inspiracją do stworzenia postaci muzyka jest nie kto inny jak jej były partner, Baron. Z członkiem Afromentalu pisarka była związana 8 miesięcy, co swego było rozgrzało opinię publiczną, a ich życie było żywo opisywane w tabloidach.

Skończyłam w samolocie, lecąc tu. Myślę, że jest duża szansa, że w tym roku wejdziemy na plan, żebyście mogli delektować się ostrą historią gitarzysty i pisarki – zdradziła Lipińska.

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Blanka Lipińska wie czego chce od mężczyzny: Dziki wzrok i mały tyłek!

Blanka Lipińska stara się być blisko ze swoimi fanami, więc od czasu do czasu w mediach społecznościowych pozwala swoim fanom na zadawanie jej pytań w sekcji „Q&A”. Niedawno ktoś z obserwujących zapytał o jej ideał mężczyzny. Blanka odpowiedziała w bardzo precyzyjny sposób.

Ma duże usta, piękne zęby, "dziki wzrok", szerokie barki, dużą klatę, umięśnione ręce, mały tyłek, długie nogi, duże dłonie. Celowo nie ma tu kraty na brzuchu, bo to mnie nie robi – odpowiedziała fanom.

W jednym z wywiadów Blanka zdradziła również, że „pożąda mężczyzn inteligentnych i silnych, którzy jednocześnie sprawnie radzą sobie w ostrym i namiętnym seksie.” Celebrytka najwyraźniej wie czego chce, więc miejmy nadzieję, że Blanka znajdzie wkrótce miłość swojego życia.

Źródło: Blanka Lipińska zdradza jakich facetów pożąda! "Duże usta, piękne zęby i mały tyłek"