blameZ z melancholijnym beatem. Czy porwie internautów swoją propozycją?

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA blameZ z melancholijnym beatem. Czy porwie internautów swoją propozycją?

blameZ z melancholijnym beatem. Czy porwie internautów swoją propozycją?

2021-08-25 17:47

blameZ, młody raper z Wadowic, wraz z łęczyckim producentem muzycznym Wito powracają po kilku miesiącach od premiery swojej debiutanckiej płyty Jutra Może Nie Być z nowym singlem New Chapter: Find a Shelter.

Utwór to połączenie melancholijnego beatu i początkowo mrocznego tekstu, który wraz z każdą zwrotką odsłania nowe możliwości interpretacji losów głównego bohatera. New Chapter: Find a Shelter to autonomiczny projekt muzyczny, w którym młodzi artyści starali się nakreślić niepokojący obraz współczesnego człowieka, żyjącego na przyspieszonych obrotach, ustawicznie odbierającego sobie prawo do spełniania marzeń. Tekst skupia się na opowiedzeniu historii anonimowej postaci, która tkwi w wyniszczającym ją poczuciu zapętlenia. Narrator przybliża nam sylwetkę Człowieka, który z początku przepełniony niemocą i karmiący się pustymi zapewnieniami o rychłej zmianie, w końcu zdobywa się na drastyczny krok spalenia za sobą mostów – porzuca wszystko i wyrusza w nieznane. Odtąd jego losy to źródło plotek dla sąsiadów i innych mieszkańców Miasta. Narrator snuje wizje potencjalnego finału Człowieka, pozostawiając jednak słuchaczowi otwartą furtkę na własną interpretację ostatecznego rozwiązania. Tytuł piosenki New Chapter: Find a Shelter można potraktować jako swego rodzaju apel młodych muzyków, aby każdy z nas odważył się szukać swojego miejsca na ziemi, gdzie poczuje się prawdziwie szczęśliwym.

Miasto Muzyka by Empik: JIMEK, Kizo, Margaret, Rosalie i IGO na jednej scenie! [DATY]

blameZ singlem New Chapter: Find a Shelter rozpoczyna jednocześnie Nowy Rozdział swojej własnej historii z polskim rapem.

Źródło: blameZ z melancholijnym beatem. Czy porwie internautów swoją propozycją?