zakupy

i

Autor: pixabay.com

Black Friday i Cyber Monday. Kiedy są wyprzedaże 2021? Czym się różnią te dwa dni?

2021-11-17 14:06

Już niedługo największe wyprzedaże 2021 roku! Kiedy jest Black Friday i Cyber Monday? Czym się różnią te dwa dni? Mimo iż nawiązują do zakupów, to jest między nimi pewna różnica. Sprawdźcie koniecznie kiedy jest Black Friday i Cyber Monday, a także czym różnią się te dwa dni.

Wielkimi krokami zbliżają się dwa dni na które czeka każdy! Mowa o Black Friday i Cyber Monday, które wypadają w kalendarzu pod koniec listopada. To dwa niezwykłe dni wyprzedaży, dzięki którym w dobrych cenach można upolować wymarzone przedmioty - nie tylko ubrania i dodatki, ale również sprzęt RTV i AGD. Wiele osób zastanawia się, jakie są różnice między Czarnym Piątkiem i Cyber Poniedziałkiem. Jak można od razu zauważyć jest to nazwa. Black Friday czyli Czarny Piątek obchodzony jest właśnie w wymieniony dzień tygodnia, Cyber Monday natomiast zwany jest Cyber Poniedziałkiem i zainteresowane osoby celebrują go właśnie w pierwszy dzień tygodnia. Istnieją jednak również inne zasady Black Friday i Cyber Monday. O co w nich chodzi? Kiedy są największe wyprzedaże zwane Czarnym Piątkiem i Cyber Poniedziałkiem? O tym musicie wiedzieć!

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Black Friday i Cyber Monday 2021 - DATA

W 2021 roku Black Friday wypada 26 listopada, natomiast Cyber Monday obchodzić będziemy 3 dni później w poniedziałek 29 listopada. Oprócz różnicy w datach, jest jeszcze jedna - ta znacząca. Mianowicie w Czarny Piątek wyprzedaże w głównej mierze są stacjonarnie, natomiast podczas Cyber Poniedziałku duże rabaty pojawiają się w sklepach internetowych. Warto również wiedzieć, że niektóre sklepy robią swoim klientom niespodzianki i decydują się przedłużać promocje na cały weekend.

Źródło: Black Friday i Cyber Monday. Kiedy są wyprzedaże 2021? Czym się różnią te dwa dni?