Beata Kozidrak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Beata Kozidrak rozwiodła się lata temu. Teraz wyjawiła prawdę, jakie relacje ma z byłym mężem

2024-01-24 12:54

Małżeństwo Beaty Kozidrak już dawno przeszło do historii. Artystka rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem w 2016 roku, co obiegło wszystkie media. Dziś po latach od ważnej decyzji, piosenkarka zdradziła jakie ma relacje ze swoim byłym mężem. Wielu z Was może przecierać oczy ze zdziwienia.

Beata Kozidrak zapisała się w polskiej branży muzycznej, jako ikona. Wiele osób uważa ją za królową polskiej sceny muzycznej, a wszystko dlatego, że na przestrzeni lat z zespołem Bajm wylansowała wiele hitów. Niestety jak to w życiu bywa, nie wszystko było usłane różami. Medialne doniesienia, plotki, a także zetknięcie się z prawem. Istotnym momentem w jej życiu był także rozwód z Andrzejem Pietrasem, którego artystka poślubiła 9 czerwca 1979 roku. Owocem tej miłości są dwie córki - Katarzyna i Agata, które doczekały się już swoich pociech, a Beata Kozidrak została babcią. Małżeńska sielanka trwała 37 lat. Para rozwiodła się w 2016 roku, jednak dwa lata wcześniej pozostawała w separacji. Czy mimo tak poważnej decyzji i zmiany statusu, dawni małżonkowie mają ze sobą dobre relacje? Beata Kozidrak wyjawiła całą prawdę na ten temat.

ZOBACZ TAKŻE: Syn Tomasza Szczepanika ma 11 lat. Stanisław to jego oczko w głowie. Podobny do taty?

Roksana Węgiel i Beata Kozidrak - jedyny taki wspólny wywiad

Zaskakujące wyznanie Beaty Kozidrak. Takie relacje łączą ją z byłym mężem

Andrzej Pietras były mąż Beaty Kozidrak, jest współzałożycielem zespołu Bajm. Mężczyzna pełnił i nadal pełni funkcję menadżera grupy, a tym samym pracuje ze swoją byłą żoną. Jakie relacje ma z Beatą Kozidrak? Wokalistka zabrała głos w tej sprawie i w jednym z wywiadów rozwiała wszelkie wątpliwości. Z rozmowy udzielonej dla Radia Zet możemy dowiedzieć się, że Beata Kozidrak ma ze swoim mężem dobre relacje, bowiem na płaszczyźnie zawodowej nic się nie zmieniło. Muzyka to praca, dlatego z rozwagą rozdzielili ją od swojego życia prywatnego i cały czas wspólnie tworzą zespół Bajm. Z kolei w jednym z wywiadów, który Kozidrak udzieliła w 2023 roku dla Vivy, mogliśmy dowiedzieć się, że doświadczenie rozwodowe traktuje jako zbawienie, dzięki któremu odzyskała pełnię życia. Zaskoczeni?