KIEDYŚ I DZIŚ

Beata Kozidrak kiedyś i dziś. Tak dawniej wyglądała liderka zespołu Bajm

2024-05-22 12:12

Beata Kozidrak od ponad 45 lat jest aktywna w branży muzycznej. Przez lata zdążyła wylansować wiele hitów z zespołem Bajm, dzięki którym zajęła wysoką pozycję i dziś jest najpopularniejszą piosenkarką w branży. Zastanawiacie się, jak wyglądała kiedyś? Mamy jej zdjęcia sprzed lat.

Beata Kozidrak jest aktywna na scenie wiele lat. Swoją przygodę zaczynała w latach 70. występując amatorsko ze swoim bratem Jarosławem. Dokładnie w 1978 roku jej życie zmieniło się diametralnie, ponieważ wspólnie postanowili założyć zespół Bajm, który od tamtego momentu stał się najpopularniejszą grupą muzyczną w Polsce. Na przestrzeni lat, Bajm wylansował wiele hitów, które na dobre zapisały się w playlistach słuchaczy. "Biała armia", "Ta sama chwila", "Co mi panie dasz" to kawałki, które odnotowały największe sukcesy. Co ciekawe, na początku istnienia Bajmu, Kozidrak stawiała na muzykę w stylistyce harcerskiej oraz ballady. W latach 80. poszła w rock, a później zdecydowała się także na pop.

ZOBACZ TAKŻE: Kto jest idolką Beaty Kozidrak? Nie uwierzycie, którą polską gwiazdą inspiruje się artystka!

Roksana Węgiel i Beata Kozidrak - jedyny taki wspólny wywiad

Beata Kozidrak kiedyś i dziś [GALERIA]

Beata Kozidrak przez lata pracy na scenie, wypracowała sobie swój styl. Nie można zapomnieć także o blond włosach i przedziałku na środku, który zawsze jej towarzyszył. Okazuje się, że kiedyś piosenkarka wyglądała całkiem inaczej, ponieważ miała grzywkę i znacznie krótsze włosy niż teraz. Zdjęcia Beaty Kozidrak z dawnych lat, znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że dla niej czas zatrzymał się w miejscu!