Bartosz Kurek

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS, screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Bartosz Kurek

Bartosz Kurek śpiewa w szatni piosenkę Friza i Mr. Polska. Nagranie hitem internetu!

2022-07-12 9:38

Reprezentacja Polski bardzo dobrze radzi sobie w tegorocznej Lidze Narodów, dlatego nic dziwnego że siatkarzy nie opuszcza dobry humor. Idealnym dowodem na to jest śpiewający Bartosz Kurek, który na warsztat wziął hit najpopularniejszego youtubera Friza, który powstał we współpracy z Mr. Polska. Nagranie stało się hitem internetu!

Bartosz Kurek to jeden z popularniejszych sportowców w naszym kraju, który może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Od 2007 roku gra w Reprezentacji Polski, a na boisku możemy podziwiać go w roli atakującego, jak i przyjmującego. Oprócz tego Bartosz Kurek ma na swoim koncie tytuł złotego medalisty Mistrzostw Świata 2018, MVP tego turnieju, a dodatkowo został uznany przez Europejską Konfederację Siatkówki za najlepszego siatkarza 2018 roku. Obecnie trwa Liga Narodów, podczas której Reprezentacja Polski radzi sobie znakomicie. Polacy awansowali do ćwierćfinału i w pierwszym starciu zmierzą się z Iranem już w czwartek 21 lipca. Jeśli awansują do półfinału, wówczas zagrają ze zwycięzcą meczu USA - Brazylia, natomiast jeśli dotrą do finału, zagrają z jedną z czterech reprezentacji, spośród których są: Włosi, Holendrzy, Francuzi i Japończycy.

Super Sport - Odc. 5 (Świątek, Lewandowski, Guanyu Zhou)

Bartosz Kurek śpiewa w szatni

W związku z tym, że Reprezentacja Polski bardzo dobrze radzi sobie w tegorocznej Lidze Narodów, siatkarzy nie opuszcza dobry humor, a w szatni Biało-Czerwonych widać to najlepiej! Niedawno przyjmujący Bartosz Kwolek razem z Bartoszem Kurkiem popisali się oryginalną aranżacją piosenki Sanah - Ten stan, a teraz przyszła pora na hit ostatnich dni, czyli kawałek Friza i Mr. Polska - Awaryjne Światła. Numer ten nie dość, że rządzi na TikToku, to w zaledwie 3 tygodnie zdołał zgromadzić na samym YouTube blisko 8 mln wyświetleń!

Dzisiaj jestem w klubie, aż ochrona mnie wygania - tak na krótkim nagraniu śpiewa Bartosz Kurek, które w zaledwie kilka godzin stało się hitem sieci. Internauci są zachwyceni "odklejkami" polskiego siatkarza i uwielbiają go w tej wersji.

- kocham Kurka jako DJ

- GENIUSZ ????

- hahahaha i już go za to uwielbiam!

- Kurek kierownik imprezy ?

- odklejki Kurka❤️

Poniżej możecie zobaczyć dwa nagrania. Na pierwszym jest śpiewający Bartosz Kurek, zaś na drugim duet Kwolka i Kurka, który miał miejsce przed meczem z Iranem. 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów siatkarzy 2022 - terminarz ćwierćfinał. Kiedy i z kim grają Polacy?

Sonda
Czy reprezentacja Polski wygra Ligę Narodów?