Azja Express

i

Autor: materiały prasowe TVN

Azja Express 3 - kto odpadł w 7. odcinku?

Za nami siódmy odcinek Azja Express, a zarazem ostatni nakręcony w Turcji. Tym razem uczestnicy popularnego show musieli ścigać się po Kapadocji. Kto zakończył swoją przygodę w Azja Express 3? Co działo się w siódmym odcinku programu?

Siódmy odcinek Azja Express 2023 za nami. Widzowie, którzy go przegapili, poszukują odpowiedzi na to, kto odpadł z programu. Ostatni nakręcony w Turcji odcinek show był pełen emocji! Uczestnicy, którzy pozostali w grze, musieli zebrać na trasie niebieskie amulety chroniące przed złym urokiem. Ilość zebranych Nazarów miała potem spore znaczenie na mecie. Para, która zebrała ich najwięcej, awansowała bowiem o jedno miejsce w rankingu.

Uczestnicy Azja Express przeszli przyspieszony kurs sztuki Ebru, czyli malowania na wodzie. Kolejne zadanie pozwoliło im natomiast na przejażdżkę konno po malowniczej Kapadocji. I tam czekało na nich zadanie. Uczestnicy musieli odnaleźć hetyckie dzbany na wino, które ukryto w jaskiniach i przywieźć je do czekającej na szczycie zamkowej wieży Darii Ładochy. To nie koniec! Kolejna misja polegała na odtworzeniu z gliny formacji skalnych przypominających kominy.

Czy Polacy są szczęśliwi w swoim kraju? SZOK!!! #EwelinaPyta

Azja Express 2023 - kto odpadł w 7. odcinku?

Silna ulewa nie ułatwiała zadania uczestnikom Azja Express. Kto wykonał je najlepiej i posmakował gruzińskiego wina oraz legendarnej gościnności, a kto musiał wrócić do Polski? Z programu w 7. odcinku odpadli Wojciech Łozowski i Bartek Kochanek.

Sonda
Azja Express to najlepszy program w TVN?