Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?

i

Autor: canva.com Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?

Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?

2021-10-14 11:09

To kolejna awaria popularnego medium społecznościowego w ciągu kilkunastu dni. Tym razem użytkownicy od rana zgłaszają problem z działaniem aplikacji. Co się dzieje z Instagramem? Kiedy będzie można korzystać z serwisu? Podrzucamy Wam najważniejsze informacje.

Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu? Te pytania zadają sobie wszyscy użytkownicy tego popularnego serwisu społecznościowego. Ostatni raz potężne problemy z zalogowaniem się do aplikacji Marka Zuckerberga były 4 października 2021 roku. Teraz okazuje się, że w czwartek, 14 października 2021 roku, ponownie są problemy z korzystaniem z Instagrama. Co się dzieje? Dlaczego Instagram nie działa poprawnie?

Friz skoczył z samolotu! "Czułem się jak boss"

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje?

Użytkownicy aplikacji Instagram od czwartkowego poranka, 14 października 2021 roku, mają spore problemy z poprawnym działaniem serwisu. Część relacji w ogóle się nie publikuje, ale oprócz tego są ogromne kłopoty z działaniem wewnętrznego komunikatora Instagram Direct. Mimo tego, że jest możliwość wysyłania wiadomości, pokazuje nam się informacja o braku połączenia z serwerem, a także o błędzie wiadomości które wysyłamy.

Friz OKRADZIONY! YouTuber nie szczędził ostrych słów na złodzieja

Awaria Instagrama 14.10.2021 - kiedy będzie można korzystać z serwisu?

Awaria Instagrama wydaje się być przejściowym problemem i wszystko wskazuje na to, że w ciągu kilku godzin ekipa technika Zuckerberga powinna poradzić sobie z problemem technicznym. Według portalu downdetector.pl problemy z Instagramem mają nie tylko Polscy użytkownicy, ale awaria objęła cały świat.

Źródło: Awaria Instagrama 14.10.2021 - co się dzieje? Kiedy będzie można korzystać z serwisu?