Awaria Messenger, Instagram, Facebook październik 2021: kiedy aplikacje zaczną działać?

i

Autor: canva.com Awaria Messenger, Instagram, Facebook październik 2021: kiedy aplikacje zaczną działać?

Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Co się stało? Kiedy koniec awarii?

2021-10-04 18:49

W poniedziałek, 4 października 2021 roku, użytkownicy najpopularniejszych portali społecznościowych Facebook i Instagram zaczęli zgłaszać awarię. Okazuje się, że nie działa również komunikator Meessenger. Problemy z działaniem ma również WhatsApp. Kiedy wszystko zacznie działać? Co się stało?

Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Co się stało? Kiedy koniec awarii? Odpowiedzi na to pytanie szukają wszystkie osoby, którym nagle przestały działać największe platformy społecznościowe na świecie. Okazuje się, że użytkownicy nie mogą wysyłać wiadomości na Messengerze, sprawdzać co się dzieje na platformie Facebook, a także korzystać z Instagrama. Pojawiają się również głosy od zdenerwowanych użytkowników o awarii w komunikatorze WhatsApp. Co się stało i kiedy będziemy mogli korzystać z sieci społecznościowych?

Czemu nie działa Facebook 2021? Kiedy będzie działać Facebook, Messenger i Instagram?

Daria od Love Blind zawładnęła sceną! Zobaczcie kulisy ESKA Live

Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Co się stało? Kiedy koniec awarii?

Użytkownicy serwisów Facebook, Messenger i Instagram w poniedziałek, 4 października 2021 roku, przeżywają chwile grozy. Okazuje się, że wszystkie media społecznościowe, które należą do Marka Zuckerberga przestały działać. Nie można wysyłać wiadomości na Messengerze i Instagramie, a także załadować timeline Facebooka. Do tego wszystkiego użytkownicy WhatsAppa również zaczęli przed godziną 18:30 w poniedziałek zgłaszać problemy z funkcjonowaniem komunikatora. Kiedy koniec awarii?

Friz skoczył z samolotu! "Czułem się jak boss"

Jeżeli dochodzi do tak dużych awarii, bardzo często usuwane są one w ciągu kilku godzin. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że we wtorek, 5 października 2021 roku, już będziemy mogli swobodnie korzystać z platform społecznościowych.

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Źródło: Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 4.10.2021. Co się stało? Kiedy koniec awarii?