Artyści upamiętnili Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające wykonania jego utworów

i

Autor: WBF Artyści upamiętnili Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające wykonania jego utworów

Artyści upamiętnili Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające wykonanie jego utworu

2021-04-20 14:31

Wielu artystów bardzo przeżyło śmierć Krzysztofa Krawczyka. Wielu z nim nie może uwierzyć, że legendarnego piosenkarza nie ma już z nami. Część z nich postanowiło upamiętnić pamięć Krawczyka i nagrali covery jego utworów.

Krzysztof Krawczyk, zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Krawczyk wylansował ogromną ilość hitów, które znają i uwielbiają całe pokolenia. Bo jesteś Ty, Parostatek, Chciałem być, Pamiętam Ciebie z tamtych lat - to utwory, które wpisały się w kanon naszej kultury muzycznej. Wielu artystów postanowiło upamiętnić artystę, który stał się legendą w naszym kraju. Wzruszające wykonania trafiły do sieci, a fani są nimi oczarowani. 

Pół tysiąca aut przejechało w hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka!

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie

Wzruszające wykonania utworów Krzysztof Krawczyka

Jedną z gwiazd, która postanowiła upamiętnić Krzysztofa Krawczyka, jest dobrze Wam znana Józefina. Artystka o pięknym głosie postanowiła nagrać film na Instagramie wraz z Radosławem Skubają, znany szerszej publiczności jako Skubas. Film od razu został zyskał na popularności, a fani zachwycają się przepięknym coverem jednego z największych hitów Krzysztofa Krawczyka. 

Źródło: Artyści upamiętnili Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające wykonanie jego utworu