Artur Wierzba z mocnym rapowym brzmieniem. Jego teledysk mocno zaskakuje

i

Autor: Materiały prasowe Grupa ZPR MEDIA Artur Wierzba z mocnym rapowym brzmieniem. Jego teledysk mocno zaskakuje

Artur Wierzba z mocnym rapowym brzmieniem. Jego teledysk mocno zaskakuje

2021-07-07 9:55

Artur Arturinio Wierzba od urodzenia mieszka we Wrocławiu. Swoją twórczość zaczął od najmłodszych lat pisząc pierwsze teksty. Jego przygoda z Rapem zaczęła się od końca lat dziewięćdziesiątych gdzie koledzy na podwórku puszczali Nagły Atak Spawacza, Liroya i Peję, a później starsza Siostra pokazała płytę Molesty Ewenement Taka Płyta.

Artur Wierzba wiedział, że pisanie tekstów i kształowanie rzemiosła rapowania to droga, którą chce podążyć. Najwięcej w życiu słuchał ,,Starej Szkoły,, , a od kiedy zaczął sam rapować nie chłonął zbyt dużo nowości by stworzyć swój unikalny styl. I tak już dwie dekady pisania tekstów i szlifowania wokalu doprowadziły go do momentu, gdzie chce pokazać co w tym czasie się nauczył. Obecnie najistotniejsze jest szukanie nowych dróg w muzyce by jeszcze bardziej zaskoczyć słuchacza. W teledyskach stworzonych przez ekipę Flying Carpet Studio z Wrocławia zawsze daję z siebie 100 procent. Nie tylko jako aktor ale również producent, który pomaga przy wszystkich formalnościach związanymi z realizacją projektu filmowego.

Utwór Blek Bek jest to singiel, który zapowiada serię utworów w nowym i bardziej agresywnym stylu. Do końca roku pojawią się jeszcze 3 utwory, które będą tworzyć jedną wspólną myśl. Myśl, która ma doprowadzić do uwolnienia się od samego siebie i podążenia nową drogą. Lecz by tak zrobić nie można dać się złapać komuś w czarny worek. Wideo dla osób powyżej osiemnastego roku życia.

Źródło: Artur Wierzba z mocnym rapowym brzmieniem. Jego teledysk mocno zaskakuje