Anna Wyszkoni

i

Autor: AKPA Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni - wiek, choroba, utwory, wzrost, mąż, dzieci, kariera, Instagram

2023-06-09 8:21

Anna Wyszkoni to wyjątkowa artystka, którą wszyscy poznaliśmy kilka lat temu dzięki zespołowi Łzy. Piosenkarka przeszła bardzo długą i krętą drogę, by być w miejscu, w którym jest dzisiaj. Ile ma lat? Na co chorowała? Jak zaczęła się jej kariera w branży? Poznajcie najważniejsze ciekawostki na temat Ani Wyszkoni.

Spis treści

 1. Anna Wyszkoni - wiek, wzrost
 2. Anna Wyszkoni - mąż, dzieci
 3. Anna Wyszkoni - choroba
 4. Anna Wyszkoni - piosenki
 5. Anna Wyszkoni - Instagram

Kim jest Anna Wyszkoni? Internauci poszukują w sieci o niej takich informacji jak: wiek, choroba, utwory, wzrost, mąż, dzieci, kariera, Instagram. Anna Wyszkoni to ceniona polska piosenkarka, która przed laty zasłynęła jako wokalistka grupy muzycznej Łzy. Popularność zyskała dzięki kawałkom takim jak Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka, Narcyz się nazywam Jestem jaka jestem. Wyszkoni była wokalistką zespołu w latach 1996-2010, a później rozpoczęła karierę solową. Artystka ma na swoim koncie wiele nagród, koncertów, a nawet występ w drugiej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Anna Wyszkoni tworzyła parę z Janem Klimentem i zajęła drugie miejsce w finale. Jako ciekawostkę warto również wspomnieć, że gdy miała siedem lat, tańczyła w dziecięcym zespole "Uśmiech" z Tworkowa, a w wieku 14 lat wygrała wybory Miss Nastolatek Gminy Krzyżanowic.

Szybkie Pytania - Ania Wyszkoni

Anna Wyszkoni - wiek, wzrost

Ile lat ma Ania Wyszkoni? Artystka urodziła się 21 lipca 1980 w Tworkowie i jak łatwo można obliczyć w 2023 będzie świętować swoje 43. urodziny. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Ania Wyszkoni? To żadna tajemnica. Artystka mierzy około 162 cm wzrostu.

Anna Wyszkoni - mąż, dzieci

Życie prywatne gwiazd, zawsze wzbudza zainteresowanie. Czy Ania Wyszkoni ma męża? Kto jest wybrankiem jej serca? 27 grudnia 2001 roku artystka urodziła syna Tobiasza, z małżeństwa z Adamem Pigułą, z którym jest rozwiedziona. Obecnie związana jest ze swoim menedżerem Maciejem Durczakiem, z którym ma córkę Polę, która przyszła na świat w 2012 roku.

Anna Wyszkoni - choroba

Na co chorowała Anna Wyszkoni? Kilka lat temu, a dokładnie w 2016 roku zdiagnozowano u artystki nowotwór złośliwy, guza tarczycy. O wszystkim powiedziała swoim fanom po jednym z koncertów i dodała, że choroba może zakończyć jej karierę zawodową. Wyszkoni miała złośliwego raka tarczycy, którego wykryto w porę dzięki biopsji. Po usłyszeniu diagnozy artystka musiała podejść do operacji usunięcia guzka, jednak to wiązało się z ryzykiem, że nerwy strun głosowych były wręcz przylepione do tarczycy i lekarz musiał operować na krawędzi ryzyka. Wszystko zakończyło się pomyślnie i choć pojawił się niedowład lewej struny głosowej, to dzięki rehabilitacji Anna Wyszkoni wróciła do zdrowia, na scenę i przed mikrofon.

Anna Wyszkoni - piosenki

Anna Wyszkoni ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jej najpopularniejszych utworów można zaliczyć takie kawałki jak:

 • Wiem, że jesteś tam
 • Czy ten pan i pani
 • Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka
 • Narcyz się nazywam
 • Biegnij przed siebie
 • Było minęło

Anna Wyszkoni - Instagram

Ania Wyszkoni jest aktywna w mediach społecznościowych. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko, lub oficjalny nick @annawyszkoni_official.

Sonda
Słuchasz Ani Wyszkoni?