Anna Lewandowska Robert Lewandowski

i

Autor: WBF

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi na pikniku. "Zdjęcie we czwórkę to wyzwanie"

2021-08-16 7:05

Po długich wakacjach małżeństwo Lewandowskich wróciło z dziećmi do Monachium. Na Instagramie żony najlepszego polskiego piłkarza pojawiło się zdjęcie z rodzinnego pikniku w jednym z miejskich parków. Anna i Robert uwiecznili na fotce obie swoje córeczki. Choć, jak pisze trenerka, nie było to łatwe zadanie.

Po nieudanych występach polskiej reprezentacji na EURO 2020 Robert Lewandowski dołączył do żony i dzieci, które jeszcze przed rozpoczęciem mistrzostw rozpoczęły urlop na Majorce. Fani przez kilka tygodni mogli śledzić wakacje rodziny Lewandowskich na Instagramie piłkarza i trenerki. Ale wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po relaksującym wypoczynku Robert musiał wrócić do Monachium, bo jego drużyna rozpoczęła już rozgrywki w Bundeslidze. 

Nie oznacza to jednak, że piłkarz nie znajduje czasu dla rodziny. Na Instagramie żony Roberta pojawiło się właśnie zdjęcie z rodzinnego pikniku, na jaki Robert Lewandowski zabrał Anię, Klarę i Laurę.

Piknik Lewandowskich. "Zdjęcie w czwórkę to wyzwanie"

Pierwsze zdjęcia Anny Lewandowskiej z córeczkami na pikniku pojawiły się na Instagramie już w minioną sobotę. Przy okazji trenerka zdradziła na Insta Stories, że czteroletnia Klara uczy się języka hiszpańskiego. Oczywiście w mediach natychmiast pojawiły się pytania, czy powodem jest miłość do ukochanej Majorki, czy może zbliżająca się przeprowadzka do Madrytu, gdzie według plotek ma trafić niebawem Robert. 

Póki co jednak piłkarz pozostaje w Monachium. Jak widać na załączonych obrazkach, cała rodzina Lewandowskich czuje się tak całkiem nieźle.

Zdjęcie we czwórkę to już wyzwanie ????piknik/ park/ boso/ rowery/ razem/ obiad na trawie/ fajna niedziela/ czas na czerwone wino

- napisała Anna Lewandowska przy najnowszym rodzinnym zdjęciu, które znajdziecie poniżej.

SEKRETY Tour de Pologne. Rowerem dookoła Polski | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #29
Źródło: Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi na pikniku. "Zdjęcie we czwórkę to wyzwanie"