Anna Lewandowska

i

Autor: WBF

Anna Lewandowska bez makijażu i z nim. Która wersja lepsza?

2021-10-06 22:02

Anna Lewandowska bez makijażu nie pojawia się w social mediach zbyt często. Chociaż gwiazda promuje tam swoje programy treningowe, często ma na sobie, choć delikatny makijaż. Jednak jako twarz swojej marki kosmetycznej, Phlov musi wyglądać świetnie i bez makijażu. Tak jest?

Anna Lewandowska stworzyła prawdziwe imperium. Zaczynała karierę sportową, a dziś to jedna z najważniejszych biznes woman w kraju. Oczywiście, podstawą jej biznesu jest aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia. Jednak Anna Lewandowska to już nie tylko programy treningowe, ale także produkty spożywcze, fit catering, produkty dla dzieci i kosmetyki.

W związku z tym ostatnim Anna Lewandowska musi wyglądać promiennie nawet bez makijażu. W końcu jest wizytówką swojej firmy! Uda się jej?

DIETA I TRENING JAK ROBERT LEWANDOWSKI - WYZWANIE | ESKA XD - Fit vlog #32

Anna Lewandowska bez makijażu

Phlov to jedna z wielu marek, którymi zarządza Anna Lewandowska. Firma oferuje kosmetyki do pielęgnacji. Zatem piękna skóra, zwłaszcza bez makijażu, to najlepsza reklama.

Anna Lewandowska postanowiła zająć się nią osobiście. Na nowym nagraniu promocyjnym żona Roberta Lewandowskiego pokazała się bez makijażu!

Internauci są zachwyceni, tym jak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu!

- Ania hot??

- Czy tylko ja uwazam ze Anna piekniej wyglada bez makijazu? ❤️

- Bez makijażu zdecydowanie lepiej

- Ania jak ty cudownie wyglądasz bez makijażu???

Czytamy w komentarzach.

Trudno się z nimi nie zgodzić!

Anna Lewandowska - wiesz o niej wszystko?

Pytanie 1 z 12
Ile wzrostu ma Anna Lewandowska?
Źródło: Anna Lewandowska bez makijażu i z nim. Która wersja lepsza?