Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: EastNews

Anna i Robert Lewandowscy na pokazie mody w Paryżu. Para pokazuje solidarność z Ukrainą

2022-03-01 15:26

Anna i Robert Lewandowscy pokazali swoją solidarność z Ukrainą na pokazie mody w Paryżu. Para sportowców nawet na branżowych imprezach nie zapomina o wsparciu jakiego w obecnej sytuacji potrzebują nasi sąsiedzi.

Anna Lewandowska całym sercem angażuje się w pomoc ukraińskim obywatelom. W ostatnim czasie organizuje równe formy wsparcia dla setek dzieci z sierocińców. Z Ukrainy organizowane są transporty, które przywożą dzieci w różne miejsce w Polsce. Milionowe zasięgi sławnej trenerki pozwalają w sprawnej organizacji działań.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Lewandowska ratuje dzieci z ukraińskich sierocińców. Liczba dzieci jest ogromna

Anna i Robert Lewandowscy okazują wsparcie Ukrainie nawet na pokazie mody

Para sportowców wybrała się niedawno do Paryża, gdzie odbył się pokaz popularnej, streetwearowej marki. Stylowo ubrani celebryci nie zapomnieli o ważnym elemencie garderoby. Ania i Robert brylowali na salonach z wpiętymi w pierś wstążkami w barwach ukraińskiej flagi. Zrobili to na znak solidarności z oblężonym przez Rosję państwem.

Kochani, ostatnie dni są dla wszystkich bardzo ciężkie. Pełne nerwów, niepewności i strachu. Musiałam się na chwilę wyłączyć, bo także naszą rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata, ale powoi wracam, chcę działać i pomagać – napisała trenerka

Lewandowskim należy się wiele słów uznania. Para mocno angażuje się w pomoc uchodźcom co pochłania wiele energii, a oprócz tego, musieli się w ostatnim czasie zmierzyć się z osobistą tragedią, jaką była śmierć babci Ani.

W całej Polsce odbyły się protesty i wiece solidarności z Ukrainą
Źródło: Anna i Robert Lewandowscy na pokazie mody w Paryżu. Para pokazuje solidarność z Ukrainą