Anna Głogowska

i

Autor: WBF

Anna Głogowska z bukietem róż od ukochanego. Fani są pewni, że to Mikołaj Roznerski

2022-02-19 19:44

Tancerka wysyła subtelne sygnały, że ktoś szczególny pojawił się w jej życiu. Tajemniczy „kolega z pracy” wręczył niedawno Ani imponujący bukiet czerwonych róż, a na zdjęciach widać, że tancerka promienieje ze szczęścia. Czy Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski potwierdzą plotki o ich romansie?

Media niedawno żyły rozstaniem Mikołaja Roznerskiego z aktorką Adrianą Skalską. Para w połowie grudnia oświadczyła, że ich drogi się rozeszły. O aktorze znów zrobiło się głośno za sprawą plotek dotyczących jego romansu z Anną Głogowską. Czyżby serce przystojnego aktora znowu było zajęte?

Mikołaj Roznerski z Anną Głogowską w jednym teatrze

Aktor serialu „M jak Miłość” pracuje obecnie z Anią w Teatrze 6. piętro, gdzie tancerka zajmuje się choreografią do spektaklu „Piękna Lucynda”. Notabene, w sztuce gra była ukochana Roznerskiego – Adriana Skalska. W jednym z wywiadów Mikołaj wyznał, że oboje potrafią oddzielić życie prywatne od zawodowego, więc praca na deskach jednego teatru nie stanowi dla niech żadnego problemu.

Wracając do wątku Ani i Mikołaja, jedna z internautek zdradziła ostatnio, że widziała aktora i tancerkę podczas ich pobytu w Paryżu. Co prawda, Mikołaj zaprzeczył niedawno jakoby był związany z Anią.

Moje serce jest zajęte przez mojego synka – powiedział „Pudelkowi”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rozstanie Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej: znamy nowe szczegóły. "Miłość po prostu wygasła"

Anna Głogowska zachwyca się bukietem róż od ukochanego

Ostatni post Ani na Instagramie sugeruje jednak, że coś może się dziać między nimi. Tancerka zamieściła zdjęcie, na którym trzyma sporych rozmiarów bukiet czerwonych róż, a przy tym jest wyjątkowo rozpromieniona.

Cholernie fotogeniczne te róże… Ha! Obiektywnie - fotogeniczne! – napisała pod zdjęciem.

Pod postem zamieściła również hasztag #odkolegizpracy, ale szybko go usunęła. Być może uznała, że zbyt dosadnie dała internautom do zrozumienia, że romans z Mikołajem Roznerskim to rzeczywiście prawda, a może specjalnie chciała wywołać poruszenie wokół tych doniesień.

Sonda
Czy Anna Głogowska i Mikołaj Roznerski to dobrana para?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.02.2022r.
Źródło: Anna Głogowska z bukietem róż od ukochanego. Fani są pewni, że to Mikołaj Roznerski