Córki Angeliny Jolie noszą po niej ubrania. Shiloh zachwyca w sukni Diora

2021-10-28 18:55

Angelina Jolie znów jest w samym centrum zainteresowania mediów. Na promocję filmu Eternals przychodzi z całą gromadką dzieci, które przyciągają spojrzenia. Tym razem oczy całego świata padły na 15-letnią Shiloh. Dziewczyna zadała szyku w sukni...swojej matki! Pamiętacie tę kreację od Diora, którą Angelina Jolie nosiła w 2019 roku?

Media znów się o niej rozpisują! Kiedyś Angelina Jolie była na samym szczycie listy popularnych gwiazd. Jednak odsunęła się nieco od show-biznesu, by zająć się rodziną, zdrowiem i...rozwodem. To właśnie w tym kontekście najczęściej pojawiała się w mediach ostatnio.

Teraz jednak Angelina Jolie ma się czym pochwalić. Wystąpiła w filmie z uniwersum Marvela Eternals jako Thena. Trwa właśnie jego intensywna promocja. A na kolejnych premierach Angelina Jolie pojawia się w towarzystwie gromadki dzieci. Tak też było podczas uroczystości w Londynie!

Uwagę wszystkich zwróciła kreacja, którą miała na sobie 15-letnią Shiloh. Poznajecie?

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Dzieci Angeliny Jolie noszą ubrania po mamie

Większość dziewczyn podkrada ubrania swoim mamom. Ale kiedy jest nią Angelina Jolie, to zupełnie zmienia sytuację! Gwiazda od lat pojawia się na czerwonych dywanach ubrana w projety najważniejszych domów mody.

Podczas światowej konferencji prasowej „Disneys Maleficent: Mistress of Evil” 30 września 2019 r. w Beverly Hills w Kalifornii, Angelina Jolie miała na sobie suknię od Diora. Długa kreacja na szerokich ramiączkach w czarno biały wzór prezentowała się wzorowo.

A teraz spójrzcie, co miała na sobie Shiloh podczas premiery Eternals w Londynie. To ta sama sukienka! Została jednak znacznie skrócona. 15-latka prezentuje się w niej doskonale. Tak samo zresztą, jak jej rodzeństwo i mama.

Angelina Jolie- jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
Którą nagrodę otrzymała Angelina Jolie za film Przerwana lekcja muzyki z 1999 roku?

Warto wspomnieć, że Shiloh nie jest jedyną córką, która nosi ubrania sławnej mamy. Na premierze Eternals w Los Angeles Zahara włożyła suknię, którą Angelina Jolie miała na sobie podczas gali rozdania Oscarów w 2014 roku.

Źródło: Córki Angeliny Jolie noszą po niej ubrania. Shiloh zachwyca w sukni Diora