Aleksandra Domańska

i

Autor: WBF

Aleksandra Domańska wciska się w spodnie sprzed ciąży. Pocieszają ją fani i Zofia Zborowska!

2021-10-15 12:09

Aleksandra Domańska niedawno po raz pierwszy została mamą. Aktorka na Instagramie kolejny raz zachwyciła internautów dużą dozą dystansu do siebie.

Fani Aleksandry Domańskiej szybko pokochali ją nie tylko za talent, jaki posiada, ale także za mega dystans do siebie. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 90 tysięcy osób, aktorka znów rozbawiła internautów.

Niedawno bo 5 października tego roku, media obiegła informacja, że Domańska po raz pierwszy została mamą. Aktorka jednak długo nie wytrzymała i już postanowiła sprawdzić, jak wygląda jej forma po ciąży.

Wzięła jeansy, które nosiła przed urodzeniem dziecka i… niestety, to jeszcze nie jest ich czas. Na Instagramie pokazała. na jakiej długości zatrzymały się spodnie.

– pisała.

Na pomoc przyszli jej fani, którzy pocieszali, że doskonale rozumieją jej sytuację. Wielu z nich pisało, że ma podobnie.

Na co Domańska jej odpowiedziała:

Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe. Tytuł #pierwszejnaiwniaczki jest ze mną od lat. Wiedzą o tym moje bliskie bardzo dobrze. Wierzcie lub nie, ale jak Joanna Lichocka powiedziała, że „przesuwała palcem pod okiem” to BYŁ TAKI MOMENT, że prawie jej uwierzyłam. A jak tam Wy i wasze naiwne serduszka? Całuję czulę✨??‍♀️ #pierwszanaiwniaczka #celebryckiepierdololo #znowusięrozbiera #ciałoboginizanicsięniewini

- MINĄŁ ROK, JA NADAL WIERZĘ ŻE KIEDYŚ W MOJE WEJDĘ ?

- To tylko spodnie!? twoje ciało dokonalo wielkiej rzeczy? skurczyly sie! Nie wiesz, ze jeansy sie kurcza jak za dlugo leza? I sztywnieja!

Zofia Zborowska pociesza Aleksandrę Domańską

Ze słowami pocieszenia przyszła także również świeżo upieczona mama czyli Zofia Zborowska.

@zborowskazofia Niesamowite zaiste, bo ja totalnie uważam, ŻE ODZYSKAŁAM JUŻ FIGURĘ SPRZED 9 MIESIĘCY. Halo Matrix, błąd w systemie!!!

Zobacz też: 

O stara ? miałam to samo, mierze te spodnie co tydzień i mam takie „HALO PRZECIEŻ KARMIE PIERSIO, daleko jeszcze papo smerfie do tej figury sprzed ciąży ?” ???‍♀️???‍♀️

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji
Źródło: Aleksandra Domańska wciska się w spodnie sprzed ciąży. Pocieszają ją fani i Zofia Zborowska!