Ala Tracz, Natalia Szroeder

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Ala Tracz zaśpiewała piosenkę Natalii Szroeder. Tak zmienił się jej głos od Eurowizji Junior

2023-08-31 11:29

Pamiętacie Alę Tracz, która reprezentowała nas na Eurowizji Junior 2020? Artystka przeszła metamorfozę i dziś wygląda zupełnie inaczej. Jakby tego było mało jej głos również odbiega od tego co kiedyś, a dobrze słychać to na nagraniu, gdzie wokalistka śpiewa piosenkę Natalii Szroeder. Musicie tego posłuchać!

Ala Tracz jest jedną z uczestniczek The Voice Kids, która reprezentowała nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji dla dzieci. W 2018 roku z powodzeniem wygrała Eurowizję Junior Roksana Węgiel, a rok później zrobiła to Viki Gabor. Wiele osób myślało, że pierwsze miejsce w 2020 roku zajmie również Ala Tracz, która z piosenką I'll be standing zauroczyła słuchaczy z Europy. Mimo iż tym razem los nie uśmiechnął się do Polski, to wszyscy byli dumni z małej i uroczej wokalistki, która godnie reprezentowała nasz kraj mając uwaga tylko 10 lat. Od momentu Eurowizji Junior 2020 minęły trzy lata. Ala Tracz bardzo się zmieniła, a po błyszczących spinkach w blond włosach i sukienkach nie ma już śladu. Co ciekawe, również głos nastolatki uległ zmianie co słychać na najnowszym nagraniu.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Ala Tracz śpiewa piosenkę Natalii Szroeder

Ala Tracz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami kadrami ze swojego życia. Wokalistka bardzo często pokazuje swoją muzyczną drogę i przemianę, jaką przeszła. Na najnowszym nagraniu, które pojawiło się na jej Instagramie widać jak pewnie porusza się po scenie i śpiewa na niej jedną ze znanych piosenek Natalii Szroeder. Mowa o kawałku "Powinnam?" , która pochodzi z 2021 roku z albumu "Pogłos". Ala Tracz biorąc na warsztat właśnie ten numer, doczekała się wielu pochwał ze strony internautów. Co ciekawe, obojętnie obok nagrania nie przeszła Natalia Szroeder, która zostawiła po sobie ślad w postaci komentarza składającego się z czerwonego serduszka i słowa "cudnie". Jak widać nie tylko internauci są zachwyceni, ale także sama autorka piosenki.

- Cudnie. ❤️

- To jest CUDOWNE!!! Przepiękne wykonanie i ten głos, niesamowita jesteś💕🤘🏻

- Ale ci dojrzał głos 😍❤️ cudowny wykon ❤️

- Cudowna gwiazda! Mam nadzieję że już niedługo będziesz na top listach z nowymi hitami. Twój głos jest cudowny i niepowtarzalny💗

Poniżej zamieszczamy Wam nagranie z Instagrama Ali Tracz. Nastolatka poradziła sobie z tym utworem fenomenalnie!

Ala Tracz - QUIZ. Bezbłędnie rozwiążą go tylko prawdziwi fani!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Ali?