Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała brzuch po ciąży!

2021-11-23 13:53

Agnieszka Kaczorowska-Pela działa aktywnie na Instagramie, gdzie często porusza tematy dotyczące macierzyństwa. Odkąd aktorka została mamą, ma wiele wspólnych tematów z fanami, którzy również wychowują dzieci. Teraz na Instagramie pojawił się wpis, który szybko został przez instagramową społeczność uznany za bardzo potrzebny. Czego dotyczył?

Od czasu, gdy Agnieszka Kaczorowska-Pela została mamą, na jej Instagramie znaleźć można mnóstwo fotek z pociechami. A jeśli nie z pociechami to z tematami dotyczącymi dzieci.

Aktorka dzieli się radami, uroczymi fotkami i licznymi przemyśleniami.

Na Instagramie postanowiła w obszernym wpisie poruszyć temat akceptacji swojego ciała, zwłaszcza po ciąży.

Czy moje ciało jest idealne? Jasne, że nie. Jest jednak wyjątkowe, bo jest MOJE. Oczywiście, że po brzuszku widać, że jest pod dwóch ciążach, aczkolwiek kocham go BARDZO za wszystko co przeszedł i na razie nie męczę go specjalnymi ćwiczeniami. Możliwe, że przyjdzie na taki trening odpowiedni czas… jeszcze nie teraz? Na razie trenuję tak jak pokazałam Wam na wczorajszym filmiku, czyli po prostu będąc mamą w codziennych czynnościach. ☺️ I co super ważne - każdego dnia jestem wdzięczna za to że moje ciało jest sprawne, zdrowe, dało 2 nowe życia i pięknie się ze mną komunikuje. Ja daje mu to co najlepsze, ono daje mi energię do życia i realizuje ze mną wszystkie wyzwania.??

- brzmiał fragment wpisu.

Do posta, Agnieszka załączyła dwie fotki, na jednej z nich pokazała brzuch po ciąży. Przypomnijmy, że aktorka latem tego roku po raz drugi została mamą.

Całość wpisu znajdziecie poniżej.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska „mamą roku”. TE fotki rozbawią Was do łez!

Kim jest Agnieszka Kaczorowska-Pela?

Agnieszka Kaczorowska-Pela pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jeszcze jako dziecko. Z pewnością wiele osób zna ją z serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Bożenki. Później dała się poznać, jako tancerka z licznymi sukcesami na koncie, partnerowała też wielu sławnym osobom w programie „Taniec z Gwiazdami”.

Obecnie dodatkowo aktywnie prowadzi konto w social mediach, gdzie chętnie dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Agnieszka w 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę. Para doczekała się dwójki dzieci.

Źródło: Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała brzuch po ciąży!