Agnieszka Kaczorowska

i

Autor: WBF

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu w podróży. Tak to wygląda naprawdę!

2021-09-16 20:19

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spędzili 3. rocznicę ślubu w pięknej Chorwacji. Para zdecydowała się na niełatwą podróż autem z dwiema córkami, w tym jedną zaledwie kilkumiesięczną. Nie obyło się bez problemów, jednak ostatecznie Agnieszka jest zadowolona z całej wycieczki.

Wszyscy rodzice wiedzą, że długa podróż samochodem z dziećmi to prawdziwa sztuka, która wymaga poważnych przygotowań i niezłej wprawy. Maluchy potrafią dawać się we znaki podczas długich godzin w samochodzie, a długie przystanki wcale nie są tu rozwiązaniem - w końcu wszystkim zależy na tym, by dotrzeć do celu. 

W taką podróż wybrała się ostatnio Agnieszka Kaczorowska i jej mąż. Para wraz z dwiema córkami pojechała autem do Chorwacji, a w drodze powrotnej zahaczyła o Włochy. Tancerka już wcześniej pisała, że w podróży pojawiają się problemy, jednak nie może poważnie narzekać na swoje pociechy, które dzielnie znoszą wycieczkę. 

Shanguy oczarowali słuchaczy wykonując hit C'est La Vie w ESKA Live!

Agnieszka Kaczorowska bez makijażu w podróży

Teraz Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda taka podróż. Okazuje się, że gwiazda większość czasu spędza na tylnym siedzeniu, gdzie zapewnia rozrywki swoim córkom. Tym razem możemy zobaczyć ją bez makijażu - w podróży ma być przecież przede wszystkim wygodnie. 

Pozdrowienia z trasy ! Która z mam kończy jak ja? Wciśnięta między fotelikami z tyłu, głaszcząc jedną i zabawiając drugą? ?

Tak, fotel z przodu jest znacznie wygodniejszy i wolałabym siedzieć właśnie tam… Z resztą byłoby bezpieczniej, o czym kiedyś mówiłam (2 lata temu?), gdy dziwiliście się, że jeżdżę z przodu, a malutka Emilka sama z tyłu…

No ale czasy jak Emi w aucie głównie spała, już dawno minęły, więc co zrobisz jak nic nie zrobisz…?‍♀️Brak płaczu i krzyku też jest elementem wpływającym na bezpieczeństwo jazdy…???

Ubiegając złośliwości, zdjęcie zrobione podczas postoju…?

- napisała Agnieszka. 

Zobaczcie zdjęcie!

Źródło: Agnieszka Kaczorowska bez makijażu w podróży. Tak to wygląda naprawdę!