Agnieszka Hekiert

i

Autor: AKPA

TTBZ

Agnieszka Hekiert z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w najbliższym odcinku pokaże się w zupełnie innej roli!

2024-04-25 12:37

Agnieszka Hekiert, znana jako utalentowana trenerka wokalna z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", tym razem sama zaprezentuje się w spektakularnej metamorfozie na scenie! Po udanych występach jako Lady Gaga (w 10. edycji) oraz jako Rod Stewart (w odcinku świątecznym), Agnieszka przygotowuje się do kolejnego wyjątkowego występu. W kogo wcieli się tym razem?

W najbliższym, siódmym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Agnieszka Hekiert wraz z pozostałymi trenerami - Marcinem Przybylskim (specjalistą od aktorstwa) i Maciejem Zakliczyńskim (choreografem) - wcielą się w postacie legendarnych braci Gibb, czyli Bee Gees! Razem wykonają przebój "Tragedy".

Poza rolą trenerów, Agnieszka, Marcin i Maciej staną razem na scenie, gotowi zaśpiewać i zaprezentować się jako Bee Gees. To będzie niezwykłe wydarzenie artystyczne, które warto zobaczyć!

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Jak poradzą sobie nasi ukochani trenerzy, kiedy będą musieli stanąć i zaśpiewać w świetle reflektorów? Ocenicie sami, śledząc ich niesamowitą transformację! Odcinek 7 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z udziałem Agnieszki Hekiert, Marcina Przybylskiego i Macieja Zakliczyńskiego jako Bee Gees oraz ich wykonanie utworu "Tragedy" odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT. Nie przegapcie tego wyjątkowego otwarcia!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: materiały prasowe, fot. Maciej Zawada
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: materiały prasowe, fot. Maciej Zawada

materiał prasowy