Agnieszka Chylińska mocno poruszona. Historia opowiedzianą ciałem w Mam Talent

i

Autor: TAKIEGO występu jeszcze NIGDY nie było w "Mam Talent!"! / YouTube/MamTalent Agnieszka Chylińska mocno poruszona. Historia opowiedzianą ciałem w Mam Talent

Agnieszka Chylińska mocno poruszona. Historia opowiedzianą ciałem w Mam Talent

2021-09-20 11:42

Mam Talent odkrył kolejne osoby, które mają nieprzeciętne umiejętności, pasje, determinacje i wytrwałość. Za nami pierwsze odcinki, dzięki czemu wiemy, że trzynasta odsłona show jest wyjątkowa. Do listy szczególnie zdolnych uczestników dopisaliśmy akrobatyczny duet z Lubina. Poznajcie ich bliżej i zobaczcie niesamowitą reakcję Agnieszki Chylińskiej już teraz.

Agnieszka Chylińska w Mam Talent 2021 często jest zaskakiwana, a przy tym wszystkim oczarowywana. Choć był moment, że Chylińska przerwała występ, to jednak teraz jest bardzo wpatrzona i zachwycona tym, co wyprawiają uczestnicy trzynastej odsłony popularnego talent show. Występujący na scenie robią również ogromne wrażenie na internautach. Ostatnio dużo ciepłych słów spłynęło w kierunku duetu z Fundacji Ocelot. Hania Czuban i Mariusz Nguyen w rytm hitu Arcade, za sprawą którego Duncan Laurence wygrał w 2019 Konkurs Piosenki Eurowizji, ciałem opowiedzieli miłosną historię. Nagranie z tego występu w dwa dni miało blisko 200 tysięcy wyświetleń, a internauci dawno nie byli tak zachwyceni! Pojawiło się mnóstwo komentarzy, iż to właśnie oni powinni dostać złoty przycisk. Nie wiedzieć czemu, tak się jednak nie stało!

Gromee wszedł na stół i porwał publiczność Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Agnieszka Chylińska oczarowana - Mam Talent 2021

17-latkowie z Lubina, Hania Czuban i Mariusz Nguyen. Akrobatykę trenują już 10 lat, a co ciekawe wcześniej trenowali osobno. Hania przez kontuzję ręki została niemalże wyeliminowana ze sportu. Rok temu przełamała się i wróciła do treningów. Wtedy też powstał pomysł na stworzenie duetu z Mariuszem. Od wczesnego dzieciństwa biorą udział w spektaklach teatralnych i widowiskach sztuki ruchu Teatru Ocelot. Agnieszka Chylińska była pod tak dużym wrażeniem, że aż zabrakło jej słów. Jedyne co była w stanie powiedzieć, w trakcie występu, to: - O jacię! Wszyscy jurorzy docenili show tego duetu wstając i bijąc głośne brawo!

Mam Talent to nie tylko trampolina do kariery, ale przede wszystkim idealna okazja, by spełnić marzenia. Jesienią po raz pierwszy w historii programu zobaczymy między innymi pokaz gry na kryształowych misach. W zdumienie wprawi nas popis piloxingu, pokaz rżnięcia drewna na czas oraz żonglerka cigar boxami. Na scenie wystąpią niezwykli akrobaci, liczne grupy taneczne oraz młodzi i zdolni wokaliści. Nie zabraknie także burleski, pole dance czy football freestyle! Nieprzeciętne pasje, determinacja i wytrwałość, a do tego lata ciężkich treningów, to cechuje uczestników których zobaczymy w trzecim odcinku. Pojawią się również tacy, którzy będą chcieli przejść dalej lejąc wodę. Czy będą mogli liczyć na łagodne oceny od Jury?

25 września o godzinie 20.00 na antenie TVN i w Player.pl czwarty odcinek Mam Talent!

Źródło: Agnieszka Chylińska mocno poruszona. Historia opowiedzianą ciałem w Mam Talent