Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Opozda, Beata Kozidrak

i

Autor: WBF

Afery gwiazd o których nikt nie zapomni. O tym było głośno!

2022-02-08 12:05

Pamiętacie najgłośniejsze afery w polskim show-biznesie w ostatnich latach? O tych wydarzeniach było naprawdę głośno! Tymi sensacjami żyła cała Polska i jak się okazuje, ciężko będzie o tym zapomnieć. Niektórzy celebryci wzbudzali w internautach litość, a jeszcze inni podnosili im ciśnienie. Sprawdź o których aferach było głośno w ostatnim czasie w naszym kraju.

Życie takie już jest. Raz jest dobrze i tryskamy niesamowitym szczęściem, a za chwilę mamy wrażenie że cały świat nam się sypie. Podobnie było również w życiu polskich. Jako iż są osobami publicznymi, to często nawet ich prywatne sprawy wymykają się spod kontroli i obijają się sporym echem w internecie. Jakimi skandalami z udziałem gwiazd żyła Polska w ostatnim czasie? Tego było naprawdę sporo. Nie od dziś wiadomo, że kiedy w ruch pójdą sprawy polityczne, to jest naprawdę gorąco. Tak było w przypadku aktorki Barbary Kurdej-Szatan, która za swoją niecenzuralną wypowiedź na temat funkcjonariuszy Straży Granicznej w sprawie kryzysu na granicy polsko-białoruskiej, podzieliła swoich fanów. Jedni ją wspierali, a inni się od niej odwrócili, podobnie jak niektóre media.

ZOBACZ TAKŻE: Patryk Vega mocno o Kubie Wojewódzkim: "Nie lubię rozmawiać z pajacami". Król TVN odpowie?

To jednak nie koniec afer. W 2021 roku głośno było również o prowadzącym Dzień Dobry TVN - Piotrze Kraśko, który od sześciu lat jeździł bez prawa jazdy. Także piosenkarka Doda, była gorącym tematem numer jeden, a dokładniej jej konflikt z byłym mężem Emilem Stępień, który rozgrywał się głównie na Instagramie. Jakby tego było mało, Stępień otrzymał następnie sporo zarzutów z prokuratury odnośnie finansowych oszustw. Co jeszcze wydarzyło się w ostatnim czasie?

Mandaryna o WPADCE w Sopocie

Skandale z udziałem gwiazd

Pamiętacie ogłoszenie o pracę na asystentkę od Mai Bohosiewicz? Wymagania celebrytki wzbudziły w internecie spore kontrowersje, a wiele osób stwierdziło, że od samego czytania obowiązków można poczuć się zmobbingowanym. Głośno było także o 50-tych urodzinach Andrzeja Piasecznego, gdzie wykrzykiwał niecenzuralne słowa o podłożu politycznym, w efekcie czego stracił pracę w TVP. Na gali rozdania Fryderyków 2021 również nie obyło się bez sensacji. Wielkie oburzenie w niektórych osobach wzbudził męski pocałunek Krzysztofa Zalewskiego i Ralpha Kamińskiego. Była też „moda na brzydotę” według Agnieszki Kaczorowskiej, zatrzymanie Beaty Kozidrak, która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, występ żony polityka PIS w programie Top Model, który emitowany jest na TVN, a także głośne rodzinne problemy aktorki Joanny Opozdy, podczas których padły nawet strzały. Oczywiście głośnych sensacji z udziałem gwiazd było jeszcze więcej, jednak o tych z pewnością ciężko będzie zapomnieć. Co dodalibyście jeszcze do tej listy?

ZOBACZ TAKŻE: Esmeralda Godlewska oszustką?! Padły mocne oskarżenia

Źródło: Afery gwiazd o których nikt nie zapomni. O tym było głośno!