11 kwietnia Polski Dzień Radia. Na słuchaczy czekają niespodzianki!

i

Autor: Materiały prasowe I Love Radio 11 kwietnia Polski Dzień Radia. Na słuchaczy czekają niespodzianki!

11 kwietnia Polski Dzień Radia. Na słuchaczy czekają niespodzianki!

2022-04-11 6:00

11 kwietnia obchodzimy Polski Dzień Radia! Z tej okazji na antenach większości polskich stacji radiowych pojawią się specjalne programy, wiele ciekawostek dotyczących radia, a na słuchaczy czekać będą nagrody, w tym wyjątkowe gadżety od I Love Radio!

Tego dnia radio warto zrobić głośniej! Jak co roku I Love Radio, czyli wspólna akcja czterech nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Grupy ZPR Media SA, włącza się w obchody Polskiego Dnia Radia! Na antenach ponad 160 stacji w Polsce, oprócz specjalnych audycji, na słuchaczy czekać będą EKOnagrody! Do wygrania są gadżety w postaci ekologicznych worko-plecaków, bambusowych kubków termicznych, drewnianych ładowarek indukcyjnych do telefonu czy notesów z eko-papieru.

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Polski Dzień Radia to także ostatni dzień konkursu skierowanego do branży reklamowej. #RadioWiec, czyli coroczna zabawa z domami mediowymi, od dwóch lat odbywa się w formie online, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Rozstrzygnięcie zabawy już 13 kwietnia. Polski Dzień Radia ma na celu podkreślenie ważnej roli radia w naszym codziennym życiu. 11 kwietnia 1923 roku Stowarzyszenie Radiotechników Polskich przyjęło dokument z opiniami o wytycznych do ustawy radiotelegraficznej. Już za rok 100-tna rocznica tego symbolicznego wydarzenia dla rozwoju polskiej radiofonii.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…