Ewelina Lisowska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

10 lat temu debiutowała u boku Dawida Podsiadło. Teraz zaśpiewała dla Vegi

2022-02-02 13:54

Chociaż ciężko w to uwierzyć, w tym roku mija dziesięć lat od chwili, gdy Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję programu X Factor. Drugie miejsce zajęła wówczas 20-letnia Ewelina Lisowska. I choć początkowo to właśnie ona nagrywała hit za hitem, dziś gwiazda rzadziej wydaje nowe utwory. Od premiery jej ostatniego krążka niebawem miną cztery lata.

Jeszcze kilka lat temu Ewelina Lisowska była jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, które wydawały hit za hitem. W ostatnim czasie piosenkarka, choć wciąż jest aktywna zawodowo i stale angażuje się w nowe projekty, nieco zwolniła tempo. Wszystko jednak wskazuje na to, że to dopiero cisza przed burzą. Artystka, która w tym roku obchodzi dziesięciolecie swojej pracy artystycznej, ma zamiar świętować tę ważną dla niej rocznicę na całego. Nie zabraknie nowości muzycznych, co z pewnością uraduje wszystkich jej fanów. Jeśli ktoś nie pamięta, to Ewelina Lisowska była gwiazdą drugiej edycji programu X Factor, gdzie walczyła o główną nagrodę z samym Dawidem Podsiadło. Niedługo po zakończeniu przygody z show wokalistka wyruszyła na podbój polskiej sceny muzycznej. Jej debiutancki singiel Nieodporny rozum okazał się wielkim hitem i do dziś wygenerował blisko 40 milionów odsłon na samym YouTubie. Czy nowa piosenka gwiazdy powtórzy ten sukces?

Sonda
W jakich włosach Ewelinie Lisowskiej jest lepiej?

Ewelina Lisowska - nowa piosenka

Dwa ostatnie single Eweliny to efekty współpracy z polskimi raperami. Pierwszy z nich zatytułowany Kwarantanna to duet artystki z KaeNem. Teraz przyszedł czas na Wartości z Kubańczykiem. Teledysk do utworu, który promuje najnowszy film Patryka Vegi, wygenerował blisko milion odsłon i nie schodzi z karty na czasie w kategorii muzyka.  

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy
Źródło: 10 lat temu debiutowała u boku Dawida Podsiadło. Teraz zaśpiewała dla Vegi