The Happy Family

i

Autor: screen z YouTube/The Happy Family

1,5-roczna influencerka to Polka! Internauci są w szoku

2022-02-14 13:20

Jedna z popularniejszych par z internetu, czyli Ola i Kamil z The Happy Family, założyli osobne konto na Instagramie swojej 1,5-rocznej rocznej córce - Lyrze. Pomysł ten nie przypadł do gustu wielu osobom, w związku z czym, wylała się na rodziców fala krytyki. To wszystko poszło za daleko?

Instagram to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych aplikacji ostatnich lat. To prawdziwa kopalnia inspiracji, a także internetowy pamiętnik wielu osób. Jednak regulamin Instagrama mówi wyraźnie, że aby założyć konto i być użytkownikiem aplikacji należy mieć ukończone 13 lat. Teraz okazuje się, że Oli i Kamil z The Happy Family, postanowili złamać zasady i założyli konto swojej 1,5-rocznej córce - Lyrze. Przypomnijmy, że The Happy Family znani byli wcześniej jako Psycho Couple. Na ich kanale można było znaleźć materiały wideo dotyczące ich relacji, a także omawianie kontrowersyjnych zdarzeń w mediach, jak na przykład rzekomo ustawiony finał Top Model oraz śpiewanie z playbacku przez Roksanę Węgiel. Przyszła jednak pora na zmianę contentu oraz nazwy kanału, ponieważ Ola i Kamil spodziewali się dziecka. Od 2020 roku zaczęły pojawiać się treści parentingowe, a z czasem para zaczęła coraz więcej pokazywać obecnie półtoraroczną Layrę i półrocznego Leo.

Viki Gabor robi napad na serce. Odwiedziliśmy ją na planie klipu!

Najmłodsza influencerka to Lyra z The Happy Family

Ola i Kamil z The Happy Family, postanowili iść z duchem czasu i… założyli swojej 1,5-rocznej córce Layrze konto na Instagramie, ponieważ ich zdaniem „bardzo tego chciała”. Pomysł rodziców szybko obiegł echem cały internet i jak można się było tego spodziewać, nie napawa optymizmem. Konto 1,5-rocznej Lyry jest prywatne. Aby zobaczyć publikowane treści należy dodać profil do obserwujących i poczekać na akceptację rodziców, którzy nim zarządzają. Co sądzicie o tym pomyśle? Koniecznie dajcie nam znać!

Sonda
Czy to dobry pomysł, że Ola i Kamil z The Happy Family założyli 1,5-rocznej córce konto na Instagramie?
Źródło: 1,5-roczna influencerka to Polka! Internauci są w szoku