lemoniada

i

Autor: pixabay.com

PRZEPISY

Kawa mrożona na upały, najlepsza lemoniada - te przepisy pokochasz w gorące dni!

2023-08-22 13:14

Co zrobić by ochłodzić się w gorący dzień? Możesz wskoczyć do basenu albo wypić pyszną mrożoną kawę lub lemoniadę! Dzięki sprawdzonym przepisom napój możesz zrobić w domu za grosze! Efekt? Smak jak z najlepszej i najdroższej restauracji w mieście! Przepisy na orzeźwiające kawy i lemoniady, znajdziesz w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Lemoniada - przepis
  2. Kawa mrożona - przepis

Przepis na kawę mrożoną i lemoniadę, to coś co w upały poszukuje wiele osób. Powód? Gorące lato potrafi dać w kość niejednej osobie, dlatego nie ma co się dziwić, że przepisy na zimne napoje cieszą się w tym czasie sporą popularnością. Jeszcze rok temu rządziła Dalgona Coffee, czyli kawa która podbijała media społecznościowe. Nie dość, że ładnie wyglądała, to jeszcze według kawoszy - obłędnie smakowała! Był też szał na Whipped Flavoured Milk, czyli deser na bazie różowego lub klasycznego kakao. W tym roku zdecydowanie rządzą cytrusowe, jak i owocowe lemoniady, ale także mrożona kawa - nie tylko z dodatkiem kostek lodu, ale i gałki lodów waniliowych! Jak zrobić obłędny napój na upalne dni? Te przepisy na pewno pokochasz!

Domowe nalewki zdrowotne - jak przygotować? Poznaj ich wspaniałe właściwości!

WSHV - Doda bez cenzury

Lemoniada - przepis

Szukasz idealnego przepisu na lemoniadę jak z dobrej restauracji? Teraz możesz zrobić ją w domu sam! Do jej przygotowania potrzebujesz tylko soku z dwóch pomarańczy i jednej cytryny, skórki z jednej cytryny i jednej pomarańczy, cukier, wrzątek i zimną wodę. Zerknij na wideo poniżej. Tam znajdziesz przepisy na lemoniadę cytrusową i ogórkową, które cieszą się w sieci ogromnym powodzeniem!

Kawa mrożona - przepis

Idealny przepis na mrożoną kawę to coś, co poszukuje wiele osób. Jak ją zrobić? To banalnie proste, a z pomocą przychodzą filmiki instruktażowe z TikToka. Do mrożonej kawy można dodać czekoladę lub lody waniliowe i wtedy żaden upał nie jest nam straszny!

Fryzury na lato 2022. Dzięki tym upięciom upały nie są straszne

Jak powinieneś spędzić ostatnie dni wakacji? Rozwiąż QUIZ i sprawdź!

Pytanie 1 z 9
Jaka jest twoja ulubiona pora roku?