piękne paznokcie

Paznokcie french z ozdobami. Te wzory to najnowszy krzyk mody!

2024-07-12 8:31

Hybryda, żel - właśnie takie paznokcie stały się nieodłącznym elementem dla wielu kobiet. Nic dziwnego, w końcu każda pani chce mieć zadbane dłonie i dobrze wykonaną usługę kosmetyczną.

Wizyty u kosmetyczki w celu zadbania o paznokcie stały się swoistym rytuałem. Kobiety chętnie wybierają profesjonalne usługi z kluczowych powodów, a jest to między innymi doświadczenie i umiejętności kosmetyczek, które specjalizują się w robieniu hybrydy, czy też paznokci żelowych. Odpowiednie nałożenie produktu i przygotowanie paznokci, jest kluczowe, bowiem od tego zależy ile paznokcie będą się trzymać. Panie uwielbiają wizyty w salonie kosmetycznym również dlatego, że jest to chwila relaksu i odprężenia, co ma duże znaczenie w zabieganym życiu i natłoków obowiązków. Jednym z najchętniej wybieranych wzorów u kosmetyczki jest french. Manicure francuski jest jednocześnie elegancki i uniwersalny, a dodatkowo pasuje do różnych okazji i stylizacji.

ZOBACZ TAKŻE: Te trendy były zmorą naszych lat szkolnych. Teraz wracają w znacznie lepszym wydaniu

Filip Gurłacz o pracy na planie i filmie Nic na siłę

Wzorki na paznokcie french - inspiracje 2024

Czy french jest jeszcze modny? Oczywiście, ze tak! Polki uwielbiają te zdobienia, a kosmetyczki nabrały już wprawy i potrafią zrobić idealne kreski na paznokciach. Delikatne białe końcówki paznokci w połączeniu z naturalnym różem lub bezbarwnym lakierem nadają dłoniom zadbany wygląd, który pasuje do wielu stylizacji i sytuacji. Co ciekawe, zdobienia typu french poszły znacznie do przodu i stylistki serwują go swoim klientkom nie tylko w białej postaci, lecz nawet kolorowej! Nie masz pomysłu na paznokcie? W naszej galerii znajdziesz eleganckie wzory french, które są modne w 2024 roku. Koniecznie pokaż je swojej kosmetyczce!