Messenger Facebook

i

Autor: canva.com

FACEBOOK

Zrzut ekranu na Messengerze - czy widać jak robi się screena? Jak to sprawdzić?

2024-07-01 14:11

Messenger to jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie. Czy wiedziałeś, że możesz zobaczyć kto robi zrzut ekranu, gdy z Tobą rozmawia? Ta opcja spodoba się każdemu. Jak ją włączyć? W jaki sposób otrzymać powiadomienie, gdy rozmówca zrobi screena Waszej konwersacji? To banalnie proste - sprawdź szczegóły.

Messenger to zdecydowanie najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie stworzony przez Metę. Służy nie tylko do wysyłania wiadomości tekstowych, ale także do rozmów głosowych. Oprócz tego komunikator ma w sobie wiele funkcji. Do najpopularniejszych i najchętniej używanych należy wysyłanie zdjęć, filmów, naklejek i innych plików. Mało kto wie, że na Messengerze jest wiele ukrytych funkcji, z których można korzystać. Tajne rozmowy, powiększanie emotek, zmiana reakcji, a także nadawanie pseudonimów. Jednak czy wiedziałeś, że w sprytny sposób możesz również sprawdzić, kto z rozmówców screenuje Waszą konwersację? Teraz zrobisz to w banalny sposób!

"Berlin" i "Dom z papieru" to nie wszystko! Najlepsze role PEDRO ALONSO | To Się Kręci #29

Messenger - zrzut ekranu powiadomienie

Jedna z nowszych funkcji Messengera, informuje o zrzutach ekranu. Jak ją włączyć? Jak sprawdzić, czy drugi rozmówca screenuje konwersację? To banalnie proste. Wystarczy przejść do tajnej konwersacji, która pozwala na prowadzenie w pełni szyfrowanej rozmowy. Dzięki temu nikt, nawet Facebook, nie może poznać jej treści. Gdyby jednak uczestnik konwersacji chciał wynieść na zewnątrz jej szczegóły, zostało wprowadzone zabezpieczenie. Jest nim nowa funkcja, dzięki której po wykonaniu screena, przez jedną z osób z tajnego czatu, jego pozostali użytkownicy zostaną o tym poinformowani.

Jak włączyć tajną konwersację na Facebooku? Wystarczy wejść na dany czat z użytkownikiem bądź użytkownikami, kliknąć ikonę "i", a następnie opcję przejdź do tajnej konwersacji. Gotowe!

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?