Dziki

i

Autor: Pixabay.com

ZNANA GWIAZDA zaatakowana przez DZIKI. Zwierzęta ukradły jej torebkę!

2021-10-01 8:16

W Hiszpanii dwa dziki próbowały zepsuć spacer Shakirze i jej 8-letniemu synowi - i wygląda na to, że im się to udało. Sprawa została nagłośniona przez samą wokalistkę na Instagramie. Na szczęście z walki wszyscy wyszli cali, poza... torebką piosenkarki.

Zwierzęta uwięziły Shakirę i jej dziecko w parku w Barcelonie. Piosenkarka próbował odeprzeć ataki dzików, które zarazem były złodziejami i chciały ukraść jej torebkę.  Shakira próbowała odganiać zwierzęta torebką, jednak ta próba się nie udała i dziką udało się ukraść torebkę gwiazdy. Jak się okazało, zwierzęta miały co chciały. Ignorując prośby Shakiry o oddanie torebki dziki uciekły z nią w las.

Sama Shakira i jej syn nie zostali ranne, ranne zostały jednak rzeczy. Torebka została znaleziona w lesie - cała brudna i z wystającymi nitkami. Los telefonu komórkowego który był w środku jest nieznany.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?

Z jednej strony ta historia jest smutna. Z drugiej strony teraz wszyscy wiedzą, że piosenkarka nie boi się dzików. Jeśli macie więc numer do Shakiry i zaatakują was dziki - wiecie już do kogo dzwonić.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: ZNANA GWIAZDA zaatakowana przez DZIKI. Zwierzęta ukradły jej torebkę!