sztuczna inteligencja

i

Autor: materiały prasowe

technologia AI

Zarabia 18 tysięcy chociaż nie istnieje! Szok co potrafi dziś sztuczna inteligencja

2024-06-25 13:02

Ashley Yokashi ma 23 lata i na co dzień jest prezenterką stacji radiowej w słonecznej Kalifornii. Podróżuje między San Francisco a Los Angeles, dzieląc się swoim kalifornijskim życiem z obserwatorami. Opublikowała już kilkaset zdjęć, kilka filmików, piosenki oraz fragmenty audycji radiowych z jej udziałem. Współpracuje z markami i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Ale tak naprawdę nie istnieje, jest wytworem sztucznej inteligencji.

Manifest Autentyczności

Ashley Yokashi została stworzona, aby pokazać, że wirtualni influenserzy mogą być autentyczni. Mimo że jest generowana przez najnowsze modele AI, Ashley nie jest perfekcyjna. Nie zawsze ma idealne ciało, czasem ma sześć palców u rąk, czasem jej włosy układają się odwrotnie do kierunku wiatru. Te niedoskonałości sprawiają, że jest bardziej autentyczna i ludzka. Jej wirtualne życie inspiruje do wzięcia życia za rogi i przeżycia go tak, jak się chce. Jednym z charakterystycznych elementów Ashley są jej tatuaże. W każdym zdjęciu może pochwalić się innym, pięknym wzorem, co dodatkowo podkreśla jej unikalność i indywidualność. Tatuaże Ashley są generowane przez AI, co pozwala na niekończące się możliwości kreacji.

Wartość Wirtualnych Influencerów

Wirtualni influencerzy, tacy jak Ashley, oferują unikalne spojrzenie na świat, który łączy rzeczywistość z fantazją. Dzięki nim możemy eksplorować nowe możliwości kreatywne i technologiczne, które poszerzają granice naszej wyobraźni. Śledzenie takich postaci daje możliwość zobaczenia, jak technologia może być wykorzystana do tworzenia inspirujących i angażujących treści. Ponadto, wirtualni influencerzy częstopromują wartości takie jak szczerość i odpowiedzialność w mediach społecznościowych.

To najdłuższe filmy na świecie! Obejrzysz je wszystkie? | To Się Kręci

Aspekty Etyczne

Ashley Yokashi została stworzona na podstawie pierwotnych ręcznych rysunków, a nie na wzorach rzeczywistych osób. Głos Ashley pochodzi od lektorów, którzy wyrazili zgodę na wykorzystanie swojego głosu w AI i są za to odpowiednio wynagradzani. Jej piosenki zostały napisane przez prawdziwych kompozytorów i tekściarzy. Jesteśmy transparentni –zdjęcia oznaczamy jako „made with AI”. Wszystkie materiały pochodzą z etycznych źródeł i nie naruszają praw autorskich. Dzięki temu, postać Ashley jest nie tylko technologicznym osiągnięciem, ale także przykładem etycznej i transparentnej pracy w świecie cyfrowym – mówi manager wirtualnej artystki.

Promowanie Polskich Artystów

Ashley w swojej audycji radiowej promuje także polskich artystów. Na antenie radia opowiadała już o takich talentach jak Blanka, Tribbs, Daria Marx, czy Margaret. Dzięki temu polscy artyści mają szansę zaistnieć na kalifornijskiej scenie muzycznej i zdobyć nowych fanów. Ashley Yokashi to przykład, jak technologia może współgrać z kreatywnością, tworząc nową jakość w mediach społecznościowych. Jej obecność jest nie tylko dowodem na to, jak zaawansowane są współczesne technologie, ale również jak ważne jest bycie autentycznym i transparentnym w cyfrowym świecie. A wy? Śledzicie wirtualnych influencerów czy wolicie tych prawdziwych?

materiały prasowe

Bal wszystkich świętych, Kryzysowa narzeczona i nie tylko. Dokończ polskie perełki rockowe

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa "Nie płacz Ewka"?