Wypadek w Jamnicy

i

Autor: fot. facebook.com/Ochotnicza-Straż-Pożarna-w-Grębowie-1570544906564205 Wypadek w Jamnicy

Wypadek w Jamnicy: ZRZUTKA dla osieroconych chłopców - gdzie wpłacać pieniądze?

2021-07-05 17:18

Wypadek, do którego doszło 3 lipca, wstrząsnął całą Polską. W zderzeniu spowodowanym przez pijanego kierowcę zginęli rodzice trójki chłopców. W sieci natychmiast pojawiła się zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci. Z naszego artykułu dowiecie się, gdzie wpłacać pieniądze i ile już zebrano.

Wypadek w Jamnicy był szokiem nie tylko dla mieszkańców regionu, ale też dla całej Polski. W tragedii śmierć ponieśli rodzice trójki chłopców, z których najmłodszy, 3-latek, podróżował wraz z nimi. Dziecko przeżyło, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do wypadku doszło w sobotę, 3 lipca, na odcinku drogi wojewódzkiej 871 między Stalową Wolą a Jamnicą. Około godziny 15, w samochód, którym jechała rodzina, uderzyło pędzące z naprzeciwka auto, które wyprzedzało ciężarówkę. Jak wynikło z ustaleń, jego 37-letni kierowca był pod wpływem alkoholu. Mężczyźnie postawiono już zarzuty. Krótko po tym, gdy informacja o wypadku obiegła Polskę, w sieci pojawiła się zrzutka pieniędzy dla osieroconych chłopców. Internauci i internautki zareagowali błyskawicznie - w pierwszą dobę po wypadku udało się zebrać ogromną kwotę. W dalszej części artykułu dowiecie się, ile pieniędzy już zgromadzono i gdzie można wpłacać pomoc finansową.

Kulisy wypadku w Jamnicy. Pijany kierowca zabił rodziców trójki dzieci! 37-latek nie chciał rozmawiać ze śledczymi

ZRZUTKA po wypadku w Jamnicy - gdzie wpłacać pieniądze?

Wciąż można wpłacać pieniądze na rzecz dzieci ofiar wypadku pod Stalową Wolą. Kolejny cel to 750 tys. zł. Do poniedziałku, 5 lipca, zebrano ponad 614 tys. zł od prawie 14 tys. ofiarodawców. Zbiórka trwa do 3 sierpnia. Znaleźć ją można pod adresem zrzutka.pl/wypadekstalowawola, oraz na Facebooku fundacji Z Serca Dla Serca.

Wypadek pod Stalową Wolą - zrzutka trwa

Zrzutkę na rzecz osieroconych dzieci zorganizowała w serwisie Zrzutka.pl Fundacja Z Serca Dla Serca. W opisie zbiórki czytamy: Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki w ich sercu po tej nie do opisania w słowach stracie najbliższych na świecie ludzi, ale spróbujmy okazać im wsparcie poprzez zbiórkę środków pieniężnych. Okaż serce, każda złotówka się liczy! Mieszkańcy i mieszkanki Polski zareagowali błyskawicznie. Pieniądze zaczęły napływać z całego kraju i już w niespełna dobę po uruchomieniu zbiórki na koncie było ponad 400 tys. zł, czyli 8 razy więcej, niż deklarowane początkowo 50 tys. zł.

Źródło: Wypadek w Jamnicy: ZRZUTKA dla osieroconych chłopców - gdzie wpłacać pieniądze?