Wołodymyr Zełenski idzie bronić Ukrainy! Wzruszające zdjęcie trafiło do sieci

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE / WISLA Wołodymyr Zełenski idzie bronić Ukrainy! Wzruszające zdjęcie trafiło do sieci

Wołodymyr Zełenski idzie bronić Ukrainy! Wzruszające zdjęcie trafiło do sieci

2022-02-25 12:11

Wołodymyr Zełenski jako prezydent Ukrainy postanowił założyć mundur i bronić stolicy swojego kraju przed agresją rosyjskich żołnierzy. Przed południem w piątek, 25 lutego 2022 roku, coraz bliżej Kijowa pojawiły się wozy opancerzone i na rozkaz Władimira Putina przejąc kontrole nad stolicą Ukrainy.

Rosja w czwartek, 24 lutego 2022 roku, postanowiła zaatakować Ukrainę. Prezydent Władimir Putin wydał rozkaz do najazdu militarnego na swojego sąsiada. Wszystkie oczy świata są teraz skierowane w kierunku Ukrainy. Okazuje się, że żołnierze naszych wschodnich sąsiadów bardzo dobrze bronią się i odbierają atak najeźdźców- tak nazywane są wojska Władimira Putina. W sieci pojawiło się zdjęcie Wołodymyra Zełenskiego ubranego w mundur.

Wyspa węży Ukraina: nagranie, atak. Do rosyjskiego okrętu wojennego, pierd... się!

Trwa inwazja na Ukrainę

Wołodymyr Zełenski idzie bronić Ukrainy!

Wołodymyr Zełenski to prezydent Ukrainy, który sprawuje władzę od 2019 roku. W sieci pojawiło się zdjęcie ukraińskiego polityka, który ubrany w mundur będzie bronił swojego suwerennego państwa przed najazdem Rosji. W sieci pojawiły się komentarze, które są bardzo przychylne Zełeńskiemu.

Nie dość że został to jeszcze walczy jak wszyscy...on ma większe jaja niż ja głowę

duzo sily i odwagi

Wow, przykład do naśladowania dla innych przywódców!