Władimir Putin jest śmiertelnie chory? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

i

Autor: PIOTR PIWOWARSKI/SE/EASTNEWS Władimir Putin jest śmiertelnie chory? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

Władimir Putin jest śmiertelnie chory? Te słowa nie pozostawiają złudzeń!

2022-02-25 12:30

Agresja Władimira Putina jest związana z jego śmiertelną chorobą? Takie informacje pojawiły się w mediach polskich i zagranicznych. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, czy nie jest to kolejny fake news. Jednak słowa, które zostały wypowiedziane w Expressie Biedrzyckiej na antenie Super Expressu nie pozostawiają złudzeń.

Atak na Ukrainę Władimira Putina zaskoczył wszystkich w czwartek, 24 lutego 2022 roku. Media zagraniczne nazywają już teraz prezydenta Rosja zbrodniarzem wojennym. W ostatnim programie Express Biedrzyckiej gościem programu był podpułkownik Krzysztof Przepiórka, współtwórca GROM, który został zapytany czy możliwe jest by Putin ruszył na Kijów. W czasie rozmowy z podpułkownikiem Przepiórką nagle pojawił się też temat stanu zdrowia Władimir Putina i przebytego przez niego zachorowania na koronawirusa.

Leszek Miller: Putin rozbije się o granice NATO. Polska jest bezpieczna

Władimir Putin śmiertelnie chory?

Władimir Putin śmiertelnie chory? Tego typu informacje pojawiły się w ostatnim programie Express Biedrzyckiej na antenie Super Expressu.

Obserwowałem ostatnio Putina i nie chcę spekulować, ale wygląda na człowieka bardzo, bardzo chorego. Proszę zwrócić uwagę, to są takie sygnały: on swoich rozmówców trzyma na dystans, bardzo mocno przeżył covid, o czym społeczność międzynarodowa może nie wiedzieć, a jedynie wyspecjalizowane jednostki. Taka znamienna jest również data, że mija rocznica powstania Związku Radzieckiego, on chce być imperatorem restauratorem nowego porządku świata. A domyślam się, że to jest dla niego mało czasu, a chce przejść do historii... - ocenił ekspert.

Kim naprawdę jest Władimir Putin? Posłuchaj podcastu i poznaj jego historię!

Listen to "Poznajemy historię Władimira Putina - najbardziej znienawidzonego człowieka świata" on Spreaker.