Wimbledon. Potężna kasa dla Huberta Hurkacza! Ile Polak zarobił za wygraną z Federerem?

i

Autor: PAP/EPA/NEIL HALL Wimbledon. Potężna kasa dla Huberta Hurkacza! Ile Polak zarobił za wygraną z Federerem?

Wimbledon. Potężna kasa dla Huberta Hurkacza! Ile Polak zarobił za wygraną z Federerem?

2021-07-08 10:24

Hubert Hurkacz zarobki. Polak w minioną środę pokonał Rogera Federera i zameldował się w półfinale Wimbledonu. Ile zarobił Hurkacz za awans do 1/2 finału? Kwota zwala z nóg! Sprawdźcie!

Hubert Hurkacz w półfinale Wimbledonu. Pokonał Rogera Federera

Huber Hurkacz w półfinale Wimbledonu. Choć jeszcze kilka dni temu niewiele osób w to wierzyło, to Polak sprawił nie lada sensację. Najpierw Hurkacz w 1/8 finału Wimbledonu pokonał Rosjanina Daniiła Miedwiediewa 2:6, 7:6, 3:6, 6:3, 6:3. W ćwierćfinale Polak spotkał się z tenisowym weteranem, czyli Rogerem Federerem. I tu kolejne zaskoczenie. Hurkacz wygrał ze Szwajcarem 6:3, 7:6 (7-4), 6:0! Dzięki temu Hurkacz po raz pierwszy zagra w półfinale Wimbledonu. Tam czeka już na niego Matteo Berrettini. Włoski tenisista awans do "czwórki" zawdzięcza pokonaniu Kanadyjczyka Feliksa Augera-Aliassime (16.) 6:3, 5:7, 7:5, 6:3.

Raport z anteny 7.07, godz.10

Hubert Hurkacz pokonał Rogera Federera. Ogromne pieniądze dla Polaka. Ile zarobił Hubert Hurkacz?

Ile zarobił Hubert Hurkacz dzięki awansowi do półfinału Wimbledonu? Mowa o ogromnych pieniądzach! Dzięki pokonaniu Federera konto Hurkacza zostanie zasilone o 465 tysięcy funtów, czyli 2 464 500 złotych.

To jednak jeszcze nie wszystko. Jeśli Hurkacz awansuje do finału, zarobi 900 tysięcy funtów. Natomiast jeżeli Polak zwycięży w Wimbledonie to na jego konto "wpadnie" 1,7 mln funtów.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?
Źródło: Wimbledon. Potężna kasa dla Huberta Hurkacza! Ile Polak zarobił za wygraną z Federerem?