Wesela nowe obostrzenia. Luzuwanie obostrzeń w czerwcu. Ile osób na weselu?

i

Autor: Pixaby Wesela nowe obostrzenia. Luzuwanie obostrzeń w czerwcu. Ile osób na weselu?

Nowe obostrzenia na weselach. Rząd ZWIĘKSZA LIMITY na imprezach! Ile osób można zaprosić na wesele?

2021-06-02 9:27

Wesela nowe obostrzenia. Zakochane pary czekały na tę wiadomość. Limity na weselach zostaną ZWIĘKSZONE! Oznacza to, że na przyjęcie będzie można zaprosić więcej osób, które nie są zaszczepione, niż wcześniej zapowiadano. Obostrzenia wesela 2021: jak teraz będą wyglądać? Ile gości może być na weselu w czerwcu 2021? Wszystkiego dowiecie się w naszym materiale.

Kiedy wesela 2021? Ile osób na weselu?

Od kiedy wesela 2021 mogą się odbywać? Przypomnijmy, że wesela można znów organizować od 15 maja. Imprezy muszą jednak odbywać się w reżimie sanitarnym. Obostrzenia wesela: jakie? Początkowo na weselu mogło spotkać się jedynie 25 osób. Imprezy musiały być organizowane w plenerze. Sytuacja zmieniła się od 28 maja. Wprowadzono wtedy na weselach nowe obostrzenia. Imprezy można organizować na maksymalnie 50 osób. Te mogą odbywać się zarówno w plenerze jak i w lokalu.

Co ważne do limitów na weselach nie są wliczane osoby w pełni zaszczepione: dwoma dawkami, jeśli chodzi o Pfizera, Modernę i AstręZeneca oraz jedną dawką J&J. Do liczby gości weselnych zalicza się za to w pełni dzieci. Wesela czerwiec 2021: czy limity będą zwiększone? Czy będzie można zaprosić większą liczbę osób? Na te pytania uzyskamy odpowiedź na najbliższej konferencji prasowej.

Raport z anteny 1.06, godz.10

Wesela nowe obostrzenia. Rząd ZWIĘKSZA LIMITY na imprezach! Co się zmieni? Od kiedy?

Ta informacja z pewnością ucieszy wiele osób! Wesela nowe obostrzenia: rząd zwiększa limity. W imprezach będzie mogło uczestniczyć więcej niezaszczepionych osób! Od 6 czerwca wesela można organizować na 150 osób! Limity zostały więc znacznie zwiększone.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?
Źródło: Nowe obostrzenia: WIĘKSZE limity na WESELACH! Ile osób można zaprosić na wesele?