Walentynki 2022 - nazwij karalucha imieniem swojego byłego! Nietypowa akcja zoo

i

Autor: getty images / Backiris Walentynki 2022 - nazwij karalucha imieniem swojego byłego! Nietypowa akcja zoo

Walentynki 2022 - nazwij karalucha imieniem swojego byłego! Nietypowa akcja ZOO

2022-02-12 16:21

ZOO w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii już parę lat temu wpadło na oryginalny pomysł na uczczenie Walentynek. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, w związku z czym, w tym roku jest nadal kontynuowana. Pracownicy bowiem zdają sobie sprawę z tego, że święto zakochanych nie dla każdego może być szczęśliwe i oferują nazwanie karalucha imieniem swojego byłego partnera lub partnerki.

Nie wszyscy z nas lubią Walentynki. Dla singli widok serduszek, czekoladek i kwiatków w ten dzień może być nawet bolesny. Wszechobecne miłosne symbole mogą też przypomnieć niektórym o nieudanych związkach. Z pomocą wychodzi brytyjskie ZOO, które już od paru lat prowadzi nietypową akcję.

Brytyjskie ZOO Hemsley Conservation Centre postanowiło pomyśleć o wszystkich tych, dla których Walentynki nie są powodem do świętowania. Propozycja ogrodu zoologicznego trafi także do osób, które chcą się dogryźć swojemu byłemu partnerowi. I paradoksalnie - zrobi się przy tym coś dobrego.

Imię dla karalucha na Walentynki. Niecodzienna oferta brytyjskiego ZOO

Hemsley Conservation Centre przygotowało specjalną Walentynkową ofertę – za niewielką opłatą (1,5 funta) możesz nazwać karalucha imieniem swojej dawnej miłości. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem już w poprzednich latach. Imiona karaluchów zawsze są wyświetlane przed wyjściem do budynku, w którym przebywają terraria tych owadów. Pieniądze zebrane w ramach akcji są zawsze przeznaczane na projekty związane z rozwojem ogrodu.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY
Źródło: Walentynki 2022 - nazwij karalucha imieniem swojego byłego! Nietypowa akcja ZOO