Uratowała dziecko przed potrąceniem

i

Autor: https://www.facebook.com/Hornberger4Cecil Uratowała dziecko przed potrąceniem

Uratowała dziecko, sama została potrącona - zobaczcie szokujące WIDEO!

2022-02-07 11:08

Jej reakcja była błyskawiczna - odepchnęła dziecko na przejściu dla pieszych sprzed maski szybko nadjeżdżającego auta. Sama nie zdążyła uciec. Wideo trafiło do sieci. Znajdziecie je także w naszym artykule.

Gdyby spóźniła się z reakcją o ułamki sekundy, ta sytuacja niewątpliwie skończyłaby się tragedią! Wszystko rozegrało się w 4. lutego około godziny 7:00 w North East, jedynym z miast stanu Maryland. Policjantka Annette Goodyear pełniła na przejściu dla pieszych służbę jako "lizakowa" - kierowała ruchem zatrzymując pojazdy, by ludzie mogli bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni. Tego dnia padał deszcz, wiec mundurowa stała na jezdni w pomarańczowym płaszczu. W pewnym momencie przed przejściem pojawiła się uczennica pobliskiej szkoły. Goodyear wyciągnęła dłoń na znak "stop" dla nadjeżdżającego auta. Samochód jednak się nie zatrzymał. Policjantka dosłownie w ostatniej chwili odepchnęła dziewczynkę z jego drogi. Sama nie uniknęła jednak potrącenia.

W pralni chemicznej, jak w serialu kryminalnym. Zamiast prania - plantacja/ Śląsk

Miasto wyróżni bohaterkę

Potracona Annette Goodyear upadła na jezdnię, a na pomoc pośpieszyli jej przechodnie i kobieta kierująca autem. Policjantka trafiła do szpitala, ale obrażenia na szczęście nie okazały się poważne. Wideo udostępniła między innymi Danielle Hornberger kierująca administracją hrabstwa Cecil. W poście na Facebooku dziękuje bohaterskiej funkcjonariuszce i informuje, że burmistrz North East planuje wynagrodzić policjantkę za jej akcję. Wideo zamieszczamy poniżej.

Źródło: Uratowała dziecko, sama została potrącona - zobaczcie szokujące WIDEO!