Młode niedźwiedzie chcą się położyć w hamaku

i

Autor: ViralHog/YouTube Młode niedźwiedzie chcą się położyć w hamaku

Te NIEDŹWIEDZIE chcą spać na hamaku, ale nie mogą [VIDEO]

2021-10-18 12:16

Niedźwiedzie świetnie wspinają się po drzewach, ale niestabilny hamak to zupełnie nowe wyzwanie, któremu nie potrafią podołać. Film o tym, jak małe niedźwiedzie próbują dostać się na hamak stał się hitem sieci!

W Stanach Zjednoczonych żyje około 25 000 niedźwiedzi baribal, z których 1500 uważa Park Narodowy Great Smoky Mountains za swój dom. Często przyciągają wzrok ludzi, a ostatnio jeden z turystów był świadkiem szczególnie zabawnej sceny.

Film został nakręcony 5 października w pobliżu domu turystycznego. Jedno z młodych zdołało wdrapać się na hamak, ale kiedy jego brat i siostra mieli do niego dołączyć, „niedźwiedź odpoczywający” wypadł z hamaka. Pozostałe dwa młode uparcie walczyły o miejsce, ale w końcu przewróciły się i wylądowały na ziemi.

Niedźwiedzica obserwowała ich z daleka: oceniła sytuację jako bezpieczną, ponieważ ludzie wybrali najwłaściwszą taktykę - pozostali w domu.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

QUIZ o USA. Co wiesz o Stanach Zjednoczonych?

Pytanie 1 z 15
Który stan USA jest największy?
Źródło: Te NIEDŹWIEDZIE chcą spać na hamaku, ale nie mogą [VIDEO]