Rekordowo drogie święta

i

Autor: canva.com Rekordowo drogie święta

Tak drogo jeszcze nie było. To mogą być najdroższe święta w historii

2021-12-14 14:18

Za niecałe 2 tygodnie Boże Narodzenie, a to oznacza, że trzeba będzie głębiej sięgnąć do kieszeni. Inflacja niestety nie pomaga. Artur Jarząbek w programie Supernova w samo południe zapytał, czy lepiej wydać więcej i świętować jak zawsze, czy musimy w tym roku zacisnąć pasa.

Tak drogo jeszcze nie było. To mogą być najdroższe święta w historii. Ceny w sklepach w oszałamiającym tępię poszły do góry. 34 procent Polaków stwierdziło, że na tegoroczne przygotowanie wigilii wyda więcej pieniędzy, niż rok temu. Taki sam procent uważa, że pomimo wzrostu cen w sklepach zamierza zmieścić się ze swoimi świątecznymi wydatkami w takiej samej kwocie, którą przeznaczyli na organizacje świat przed rokiem. 26 procent ankietowych odpowiedziało, że zamierza przeznaczyć na swoje świąteczne zakupy nie mniej, niż 500 złotych, ale nie więcej, niż 1000. Powiedziała Agnieszka Salach z firmy KRUK S.A.

SuperNova LIVE: Magda Bereda rozgrzała do czerwoności utworem Nie wiem Zobacz wideo TYLKO U NAS

SuperNova LIVE: Magda Bereda w szczerej rozmowie z Pawłem Wiszniewskim

Tak drogo jeszcze nie było. To mogą być najdroższe święta w historii

Artur Jarząbek w programie Supernova w samo południe rozmawiał jeszcze z dyrektorem ds. doradztwa w łańcuchu dostaw CBRE Przemysławem Piętakiem. Większość Polaków korzysta z internetu w poszukiwaniu świątecznych prezentów. Z naszego najnowszego badania wynika, że trzech na czterech Polaków co najmniej raz korzystało z internetu w celu kupienia prezentów świątecznych, a 66 procent planuje w tym roku taki zakup. Co ciekawe ze sklepów internetowych częściej korzystają kobiety, niż mężczyźni. 81 procent kobiet korzysta z internetu w poszukiwaniu prezentów, a mężczyzn jest o 10 procent mniej. Całej rozmowy możecie posłuchać poniżej.

Pierwszy kraj w Europie CAŁKOWICIE zalegalizuje marihuanę. Będzie można ją także uprawiać

Listen to "Tak drogo jeszcze nie było. To mogą być najdroższe święta w historii." on Spreaker.