Tajemnicza choroba dotarła do Polski. PIęcioro dzieci trafiło do szpitala

i

Autor: Pixabay

Tajemnicza choroba u dzieci w Europie i USA. Jasnowidz ją przewidział?

2022-04-21 9:02

Tajemnicza choroba atakuje młode, a nawet bardzo młode osoby. Jej przypadki odnotowano w USA, a także w Europie. W ubiegłym roku najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski alarmował o chorobie, która „dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi”. Czy jego przepowiednia właśnie się sprawdza?

Urzędnicy służby zdrowia twierdzą, że prowadzą obecnie dochodzenie w sprawie niewyjaśnionych przypadków zapalenia wątroby u dzieci w czterech krajach europejskich i w USA – informuje stacja BBC. Przypadki tajemniczej choroby odnotowano w Danii, Irlandii, Holandii i USA, a w ostatnim czasie brytyjska służba zdrowia poinformowała o wykryciu większej ilości przypadków tej choroby wśród dzieci. Europejskie Centrum Kontroli Chorób nie sprecyzowało jeszcze o jakiej skali zachorowań można mówić w krajach, gdzie wystąpiło zapalenie wątroby. Co gorsze, przyczyna tej choroby nie jest znana!

WHO: Może być więcej przypadków w najbliższych dniach

- Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że w Irlandii stwierdzono mniej niż pięć przypadków, a w Hiszpanii trzy. Dodała, że wykrycie większej liczby przypadków w najbliższych dniach jest prawdopodobne – czytamy na stronie BBC.

Policjant robił zdjęcia miejsc intymnych kobiecie. Zapadł wyrok

Stacja podaje także, że w USA departament zdrowia publicznego stanu Alabama przekazał, że dziewięć przypadków stwierdzono u dzieci w wieku od jednego do sześciu lat, przy czym dwoje z nich wymagało przeszczepu wątroby. Dodano, że prowadzone są dochodzenia w sprawie podobnych przypadków w innych stanach. Najwięcej przypadków do tej pory odnotowano w Wielkiej Brytanii, bo łącznie 74.

Wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego spełnia się?

Na facebookowej grupie, która zrzesza fanów najsłynniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego zauważono, a raczej przypomniano jego słowa z ubiegłego roku. Według użytkowników grupy, Jackowski miał przewidzieć to, co obecnie dzieje się w Europie i USA.

- Kiedyś mówiłem Wam, że przyjdą dwie zarazy, albo że w pewnym momencie będą istniały ze sobą dwie zarazy – i nie miałem na myśli grypy. Z południa Europy przyjdzie jakaś choroba, która bardzo dotkliwie będzie dotykać młodych ludzi - alarmował jasnowidz.

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Źródło: Tajemnicza choroba u dzieci w Europie i USA. Jasnowidz ją przewidział?